Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Tiroid Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Tiroid Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0076 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Filiz Özyılmaz
Sayfa Sayısı:260
Kitap ISPN:9786053351528
Baskı Sayısı:1
Yazar:Boerner, Asa
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Scott L. Boerner ve Syvlia L. Asa tarafından yazılmış olan Biyopsilerin Yorumu: Tiroid adlı tıp kitabı Prof. Dr. Filiz Özyılmaz tarafından dilimize çevrildi. Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2015 yılında, renkli kuşe kağıda baskısı gerçekleştirilen bu eser toplamda 260 sayfadan oluşuyor. Eserde Tiroid biyopsilerine dair merak edilen konuların neredeyse tamamını bulmak mümkün olabiliyor.
Biyopsi Yorumları serisine ait tıp kitapları arasında yer alan bu eserde tiroid biyopsisinin nasıl yapılması gerektiği ve biyopsi sonuçlarının raporlanmasında nelere dikkat edilmesi gerektiği konularına değiniliyor. Aynı zamanda biyopsi sonucu tanı koyma aşamasında karşılaşılabilen zorluklar ve problemler hakkında da çeşitli bilgilerin yer aldığı eser bu sorunlara akılcı bir yaklaşım içerisinde getirilebilecek güncel çözümleri de okurlara aktarılıyor.
Hızlı ve kolay okunan, kolay kavranan, okur dostu bir formatta kaleme alınmış olan eserde çok sayıda fotoğraf da bulunuyor. Ele alınan konuya dair gerçek bulgu örneklerine dair görsellerin de yer aldığı eser patolog hekimler, patoloji asistanları ve aynı zamanda tıp fakültesi öğrencileri tarafından mutlaka okunmalıdır.
Kitaplığınıza kazandırmak istediğiniz tüm tıp kitapları gibi incelediğiniz bu önemli eseri de sizlere en cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Uygun ödeme kolaylıklarından da faydalanarak bu kıymetli eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlarından sadece biri olan hızlı kargo uygulamamız kapsamında bu kitabı sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal’den ayrılmayın!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.