Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Tintinalli Acil Tıp: Kapsamlı Bir Çalışma Kılavuzu

Tintinalli Acil Tıp: Kapsamlı Bir Çalışma Kılavuzu

Ürün Kodu: HMK0005 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
580,00 TL
Havale Fiyatı : 562,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2012
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Yıldıray Çete , Prof. Dr. Arzu Denizbaşı , Doç. Dr. Arif Alper Çevik , Doç. Dr. Cem Oktay , Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Atilla
Sayfa Sayısı:2120
Kitap ISPN:9789754209440
Baskı Sayısı:1
Yazar:Judith E. Tintinalli
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Dünya genelinde acil tıp alanında en çok okunan kitap olma özelliğine sahip Acil Tıp -Kapsamlı Bir Çalışma Kılavuzu – Tintinalli adlı eserin aynı yıl Türkçe çevirisi de yapıldı. Aynı zamanda dünyada en çok bilinen acil tıp kitabı olma özelliğine de sahip olan eser Judith E. Tintinalli tarafından kaleme alındı. Tamamı renkli olan kitap Prof. Dr. Yıldıray Çete, Prof. Dr. Arzu Denizbaşı, Doç. Dr. Arif Alper Çevik, Doç. Dr. Cem Oktay ve Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Atilla tarafından çevrildi. 

Acil tıp alanını tüm kapsamıyla ele alan eser tanı, tedavi, ayırıcı tanı ve acil müdahale bölümlerinden oluşuyor. Özellikle acil serviste bakım, taburculuk gibi konulara klinik düzeyde odaklanan yazarın çarpıcı bilgilerine de bu eserde ulaşmak mümkün oluyor. Kitap çeşitli çizimler ve resimler de içeriyor. 

Toplamda 2120 sayfadan oluşan kitap pediyatri, düşük olasılıklı AKS, tromboembolizm, tıkayıcı arteriyel hastalıklar, bulantı, kusma, barsak tıkanıklığı, volvulus, akut üriner retansiyon, çocuklarda renal aciller, su ya da gıda kaynaklı hastalıklar, kalça ağrısı ya da diz ağrısı gibi pek çok bilgiyi içeriyor. 

Özellikle bilginin çok kolay anlaşılmasını sağlayan tablolara sahip olan eser, tıp kitapları arasında en kolay anlaşılan kitaplardan biri olma özelliği ile de ön plana çıkıyor. Bu eşsiz esere tıp alanında görev yapan herkes sahip olmalıdır. Hepsi Medikal avantajları eşliğinde siz de sahip olabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım