Oksijen Konsantratörleri

SGK Geri Ödeme kapsamında bulunan bu ürünlerin internet üzerinden satışı yasaktır. Söz konusu ürünleri size en yakın Medikal Satış Merkezi ya da Eczaneden temin edebilirsiniz.

15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince, bu ürünlerin satışı sadece profesyonellere yönelik yapılmaktadır. Bu ürünleri sadece hekimler ve sağlık çalışanları satın alabilirler. Hekim veya sağlık çalışanı değilseniz bu ürünü size en yakın medikal satış merkezi ya da eczanenizden temin edebilirsiniz.

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Plusmed tarafından geliştirilen ve saf oksijen sayesinde hızlı bir rahatlama sağlayan oksijen konsa..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Genel olarak evde kullanılan plusmed puro oksijen konsantratörü hastaların oksijen ihtiyacını en üs..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Özel tasarımı sayesinde gayet güvenli bir kullanım sunan Rina 7F-5 oksijen konsantratörü zamanlayıc..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kullanıcılarına ulaştırdığımız medikal ürünler arasında en çok satılanlardan biri olan oksijen konsantratörleri, uygun fiyatlarla kullanımınıza sunuluyor. Gerek ev gerekse hastane ortamlarında akciğer hastalarının oksijen ihtiyacını en üst düzeyde karşılamaktadır. Kesintisiz olarak oksijen üreten cihazlar hastanın kanında bu değerin düşmesine izin vermez. Cihazları kullanan hastaların çoğu halsizlik, yorgunluk gibi sıkıntılarının ortadan kalktığını ifade etmektedirler. Elektrik ile çalışan bir mekanizmaya sahip olan ürünlerin kullanımı ve bakımı son derece kolay olduğundan yaşam alanları için son derece ideal bir seçim olacaktır. Bakımı için cihazda yer alan ve ortamdaki toz ile bakterileri tutarak daha temiz bir oksijen sağlayan filtreleri düzenli olarak değiştirmeniz yerli olacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin