Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Santral Sinir Sistemi Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Santral Sinir Sistemi Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0075 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Figen Söylemezoğlu
Sayfa Sayısı:375
Kitap ISPN:9786053350965
Baskı Sayısı:1
Yazar:Schniederjan, Brat
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Matthew J. Schniederjan ve Daniel J. Brat tarafından yazılan tıp kitabı Biyopsilerin Yorumu: Santral Sinir Sistemi adını taşıyor. Serinin en çok ilgi gören kitaplarından biri olan bu eseri dilimize Prof. Dr. Figen Söylemezoğlu çevirdi. 2015 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından bazımı gerçekleştirilen eser toplamda 375 sayfadan oluşuyor. Kitap renkli kuşe kağıda basıldı ve kolay okunan bir formatta hazırlandı.
Biyopsi yorumlama hakkında kaleme alınan tıp kitapları arasında yer alan bu eser çeşitli morfolojilerinden kaynaklı tanısal bazı problemlere yol açabilen santral sinir sistemi biyopsilerine dair en önemli konuları en geniş kapsamlı çerçevede ele alıyor. cerrahi patologların yanı sıra patoloji asistanları hatta tıp fakültesi öğrencileri tarafından da okunması öneriliyor.
Nöroloji hastalıkları ile ilgilenen hekimlerin de faydalanabileceği bilgilerle donatılmış olan bu kitap biyopsinin nasıl yapılması gerektiği ve sonuçlarının nasıl raporlanması ve nasıl tanı konulması gerektiğine dair tüm sorulara yanıt veriyor. Eserde lezyonlar histolojik özellikleri eşliğinde okurlara aktarılıyor. Aynı zamanda eser çok sayıda görsel öğe de içeriyor.
Bazı konuların nöroradyolojik bilgiler eşliğinde aktarıldığı bu kitap önemli bir kaynak eksikliğini gideriyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Santral sinir sistemi alanında uzmanlaşmak isteyenler için rehber niteliğinde olan bu eseri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajı eşliğinde satın alabileceğiniz bu eseri çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.