Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Prostat Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Prostat Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0074 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:Uzm. Dr. Saime Gül Barut
Sayfa Sayısı:426
Kitap ISPN:9786053352112
Baskı Sayısı:5
Yazar:Epstein, Netto
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Jonathan I. Epstein ve George Netto tarafından kaleme alınan Biyopsilerin Yorumu: Prostat adlı tıp kitabı dilimize Uzm. Dr. Saime Gül Barut tarafından çevrildi. Basımı 2016 yılında, Nobel Tıp Yayınevi tarafından gerçekleştirilen bu önemli eser tek cilt olarak hazırlandı ve 426 sayfadan oluşuyor. Patolog hekimler için rehber niteliği taşıyan bu önemli eser prostat biyopsisi materyallerinin yorumlanmasına dair tüm bilgileri içeriyor.
Renkli kuşe kağıda basımı gerçekleştirilen bu eser Biyopsilerin Yorumu sersine ait tıp kitapları arasında bulunuyor. Eserde biyopsi sonuçlarını raporlama ve aynı zamanda yorumlamaya dair bilgiler en güncel formu ile okurlara aktarılıyor. Açıklayıcı bilgilerin yanı sıra ele alınan konuya dair çok sayıda görsele de yer verilen eser, fotoğrafların da yardımıyla konunun hızlı ve kolay kavranabilmesine olanak tanıyor.
Bu önemli eser patolojik açıdan çok önemli bir kaynak eksikliğini gideriyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Biyopsi sonuçlarının yorumlanması aşamasında karşılaşılabilecek sorunlar ve bu sorunlara en akılcı yaklaşımlarla getirilen çözümleri de bu eserde bulmak mümkün oluyor.
Patolog hekimlerle birlikte tıp fakültesi öğrencilerinin de okuması tavsiye edilen bu önemli eseri hemen sepetinize ekleyin. Sizlere en uygun fiyat fırsatı eşliğinde okumak istediğiniz tüm tıp kitaplarına kolaylıkla sahip olma imkanı tanıyoruz. Hepsi Medikal avantajlarını bir fırsata dönüştüren mutlu müşterilerimizden biri de siz olabilirsiniz. Kitaplığınıza yeni eserler kazandırmak için diğer kitap seçeneklerine de hemen göz atın. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.