Walker

SGK Geri Ödeme kapsamında bulunan bu ürünlerin internet üzerinden satışı yasaktır. Söz konusu ürünleri size en yakın Medikal Satış Merkezi ya da Eczaneden temin edebilirsiniz.

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Sadece metal malzeme kullanılarak üretilmiş olan hareketli çocuk walker son derece dayanıklıdır. Uz..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Hafif olduğundan son derece kullanışlı olan sabit walker tamamen metal malzeme kullanılarak üretilm..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Dengeli ve güvenli bir şekilde yürümeye yardımcı olması için tasarlanmış olan hareketli walker mode..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Sadece hafif metal borulardan üretilmiş olan hareketli walker kromajlı bir yapıya sahiptir. Rahatlı..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış olan walker çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Kullanıcının dengeli bir şekilde yürümesine yardımcı olan yürüteç çeşitleri arasında hareketli olan modeller de mevcuttur. İki adet anatomik elceği bulunan walker çeşitlerinin yükseklikleri kolaylıkla ayarlanabilir. İleriye doğru rahatlıkla itilebilmesi için en hafif malzemelerden üretilmiş olan ürünler pratik bir kullanım sunmaktadır.

Metal borulardan üretilmiş olan walker modelleri arasında ön ayakları tekerlekli olan çeşitler de mevcuttur. Bu ürünler daha rahat bir şekilde yürütecin ileriye doğru itilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle yürümekte zorlanan hastaların ve yaşlıların kullanımı için ideal bir medikal yürüteç modelleridir. Ürünlerin metal olan bölümleri elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Bu nedenle paslanmaz ve korozyona karşı dayanıklıdır.

Bağlantı noktalarından rahatlıkla yüksekliği ayarlanabilen walkerlar arasında kullanılmadığı durumlarda katlanarak muhafaza edilebilen modeller de yer almaktadır. En kaliteli markaların en yeni walker çeşitlerini incelemek için bu kategoriye tıklamanız yeterli olacaktır. En cazip fiyatlar eşliğinde sipariş verebilir ve uygun ödeme kolaylıklarından siz de istifade edebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin