Walker

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Hareketli çocuk yürüteci modelinin iki adet anatomik elceği bulunur. Özel bağl..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Hareketli walker modelinin iki adet anatomik bir şekilde tasarlanmış elceği bulu..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Sabit walker modelinin iki adet anatomik elceği bulunur. Ön ayak bölümüne iste..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Kromajlı hareketli yürüteç modelinin iki adet anatomik bir tasarıma sahip elceği..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış olan walker çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Kullanıcının dengeli bir şekilde yürümesine yardımcı olan yürüteç çeşitleri arasında hareketli olan modeller de mevcuttur. İki adet anatomik elceği bulunan walker çeşitlerinin yükseklikleri kolaylıkla ayarlanabilir. İleriye doğru rahatlıkla itilebilmesi için en hafif malzemelerden üretilmiş olan ürünler pratik bir kullanım sunmaktadır.

Metal borulardan üretilmiş olan walker modelleri arasında ön ayakları tekerlekli olan çeşitler de mevcuttur. Bu ürünler daha rahat bir şekilde yürütecin ileriye doğru itilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle yürümekte zorlanan hastaların ve yaşlıların kullanımı için ideal bir medikal yürüteç modelleridir. Ürünlerin metal olan bölümleri elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Bu nedenle paslanmaz ve korozyona karşı dayanıklıdır.

Bağlantı noktalarından rahatlıkla yüksekliği ayarlanabilen walkerlar arasında kullanılmadığı durumlarda katlanarak muhafaza edilebilen modeller de yer almaktadır. En kaliteli markaların en yeni walker çeşitlerini incelemek için bu kategoriye tıklamanız yeterli olacaktır. En cazip fiyatlar eşliğinde sipariş verebilir ve uygun ödeme kolaylıklarından siz de istifade edebilirsiniz.