Tuvalet Aparatları

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Katlanabilen klozet yükselticisi modelinin alt bölümünde yer alan plastik sürgü ..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Gövde bölümü çelik malzemeden üretilmiştir.  Ürünün metal olan tüm aksamı..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikle Alt bölümünde plastik bir sürgü bulunmaktadır.  Klozet yükselticisinin boy..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Teknik Özellikler Klozet yükselticisinin boyu kullanıcıya göre ayarlanabilir. Ürünün metal olan ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Hastaların ve yaşlıların tuvalet ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamalarına yardımcı olan tuvalet aparatları bu kategoride yer almaktadır. Sabit veya hareketli klozet yükselticisi çeşitleri sitemizde son derece cazip fiyatlar eşliğinde yer almaktadır. Yüksekliği kullanıcıya göre kolaylıkla ayarlanabilen klozet yükselticisi çeşitleri her bireyin kullanımı için ideal bir tasarıma sahiptir. Ayrıca kullanılmadığı durumlarda katlanarak yassı bir form alabilen klozet yükseltici çeşitlerini incelemek için de kategoriye tıklamanız yeterli olacaktır.

Tamamen kromaj kaplama olan klozet yükselticisi çeşitleri de kategoride bulunmaktadır. Oturma bölümü yumuşak ped ile kaplı olması nedeniyle gayet konforlu bir kullanım sunan ürünlerin temizliği de yine kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Hafif metal borulardan üretilmiş olan klozet yükselticisi çeşitleri rahatlıkla farklı mekanlara taşınabilir.

Sitemizde hasta bakımını kolaylaştıran her türlü medikal ürün ve malzeme son derece uygun fiyatlar eşliğinde kullanımınıza sunulmaktadır. Evde hasta bakımını kolaylaştıran ürünlere de tek tıkla ulaşabilir