Tuvalet Aparatları

SGK Geri Ödeme kapsamında bulunan bu ürünlerin internet üzerinden satışı yasaktır. Söz konusu ürünleri size en yakın Medikal Satış Merkezi ya da Eczaneden temin edebilirsiniz.

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Ayakta banyo yapmakta güçlük çeken bireyler için tasarlanmış olan banyo sandalyesi banyo yapmayı bi..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Sadece hafif metal borulardan imal edilmiş olan katlanır klozet yükselticisi son derece dengeli bir..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Tuvalet ihtiyacının daha rahat giderilebilmesi için tasarlanmış olan sabit klozet yükseltici modeli..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Her bireyin kullanımına uygun bir tasarıma sahip olan sabit klozet yükselticisi modeli tamamen meta..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Hastaların ve yaşlıların tuvalet ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamalarına yardımcı olan tuvalet aparatları bu kategoride yer almaktadır. Sabit veya hareketli klozet yükselticisi çeşitleri sitemizde son derece cazip fiyatlar eşliğinde yer almaktadır. Yüksekliği kullanıcıya göre kolaylıkla ayarlanabilen klozet yükselticisi çeşitleri her bireyin kullanımı için ideal bir tasarıma sahiptir. Ayrıca kullanılmadığı durumlarda katlanarak yassı bir form alabilen klozet yükseltici çeşitlerini incelemek için de kategoriye tıklamanız yeterli olacaktır.

Tamamen kromaj kaplama olan klozet yükselticisi çeşitleri de kategoride bulunmaktadır. Oturma bölümü yumuşak ped ile kaplı olması nedeniyle gayet konforlu bir kullanım sunan ürünlerin temizliği de yine kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Hafif metal borulardan üretilmiş olan klozet yükselticisi çeşitleri rahatlıkla farklı mekanlara taşınabilir.

Sitemizde hasta bakımını kolaylaştıran her türlü medikal ürün ve malzeme son derece uygun fiyatlar eşliğinde kullanımınıza sunulmaktadır. Evde hasta bakımını kolaylaştıran ürünlere de tek tıkla ulaşabilir

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin