Ayak Bileklikleri

SGK Geri Ödeme kapsamında bulunan bu ürünlerin internet üzerinden satışı yasaktır. Söz konusu ürünleri size en yakın Medikal Satış Merkezi ya da Eczaneden temin edebilirsiniz.

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Burkulma durumunda çeşitli aktivitelerden önce koruma amaçlı olarak kullanılması önerilen ayak bile..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Özel malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ayak bileklikleri bu kategoride yer almaktadır. Sitemizde ayakkabının içinde de rahatlıkla kullanılabilen ve herhangi bir rahatsızlık vermeyen ayak bileklik çeşitleri yer almaktadır. Özellikle spor aktiviteleri ile zaman geçirenlerin gönül rahatlığı ile kullanabildiği bu ürünler yüksek mukavemete sahiptir. Çok uzun süre yıpranmadan ve hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilir.

Burkulma sonrasında ayağı koruması için kullanılması gereken ayak bileklik modelleri için de bu kategoriye göz gezdirebilirsiniz. Elastik bir yapıya sahip olan ve bu nedenle her ayağa kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünler ayağı tam olarak sarar ve özel yapısı sayesinde kullanım esnasında kaymaz. Sitemizde velcro bandajlı bileklik modelleri de bulunmaktadır.

Ayrıca ayak bileğine takılan kurşun ağırlık çeşitleri için de sitemizi ve bu kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda el bileğinde de kullanılabilen ve zayıf kasların güçlendirilmesini sağlayan kurşun ağırlıklar el ve ayak bileğini rahatsız etmeyen özel malzemelerden üretilmiştir. Bu ürünler fizyoterapiye yardımcı malzemeler olarak da kullanılabilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin