Asa, Baston ve Tripodlar

SGK Geri Ödeme kapsamında bulunan bu ürünlerin internet üzerinden satışı yasaktır. Söz konusu ürünleri size en yakın Medikal Satış Merkezi ya da Eczaneden temin edebilirsiniz.

Sırala:
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
Üç ayağa sahip olan ve dengeli bir şekilde yürümeye yardımcı olması için tasarlanan üçlü denge bast..
Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
El anatomisine uygun bir tutma bölümü bulunan tekli denge bastonu dengeli ve güvenli bir şekilde yü..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Dengeli bir şekilde yürümeyi kolaylaştıracak asa, baston ve tripodlar bu kategoride yer almaktadır. En dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilmiş olan asa çeşitleri için kategoriye tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca tekli ve çift baston çeşitleri de kategori içerisinde yer almaktadır. Gayet hafif malzemelerden üretilmiş olan yürümeye yardımcı malzemeler her bireyin kullanımı için uygundur.

Kategori içerisinde üçlü denge bastonu olarak da adlandırılan tripod modellerini de inceleyebilirsiniz. Son derece dengeli bir duruşa sahip olan ürünlerin yükseklikleri kullanıcıya göre kolaylıkla ayarlanabilir. Denge bastonu modelleri arasında sağ veya sol şeklinde tutma bölümü ayarlanabilen çeşitler de bulunmaktadır. Ayaklık bölümlerinde bulunan korumalar baston ve asa çeşitlerinin gayet sessiz bir form almasını sağlamaktadır.

Ürünler tamamen hafif metal borulardan üretilmiştir. Bu nedenle kaldırılarak ileriye doğru hareket ettirilmesi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kategoride yer alan yürümeye yardımcı malzemelerin tümünün tutamaç bölümleri plastik malzeme ile kaplandığından kaymaz ve güvenli bir kullanım sunar. Sitemiz üzerinden uygun fiyatlar eşliğinde sipariş verebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin