Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Mesane Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Mesane Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0073 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Dilek Ertoy Baydar
Sayfa Sayısı:356
Kitap ISPN:9786053352310
Baskı Sayısı:1
Yazar:Epstein, Reuter, Amin
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Jonathan I. Epstein, Victor E. Reuter ve Mahul B. Amin tarafından kaleme alınan Biyopsilerin Yorumu: Mesane adlı eseri dilimize çeviren Prof. Dr. Dilek Ertoy Baydar oldu. Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2016 yılında baskısı yapılan tıp kitabı toplamda 356 sayfadan oluşuyor. Biyopsilerin Yorumu serisinin bir üyesi olan bu eser mesane biyopsilerini oldukça geniş bir çerçevede ele alıyor.
Patologlara rehberlik edebilecek tıp kitapları arasında yer alan bu önemli eser okuyucu dostu bir formatta kaleme alındığından kolaylıkla kavranabiliyor. Hem patologların hem de tıp fakültesi öğrencilerinin mutlaka okuması gereken bu eser baş ucu kitabı niteliğini taşıyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Eserde mesane biyopsisinin yapılması hakkında da bilgiler mevcut.
Aynı zamanda biyopsi sonuçlarının değerlendirilmesi, yorumlanması ve raporlanması aşamalarına da değinen bu kitapta söz konusu çalışmalar yapılırken karşılaşılabilecek olası sorunlar da aktarılıyor. Bu sorunlara hangi çözümlerle yaklaşılması gerektiği bilgilerine de değiniliyor. Biyopsi materyallerinin tanı koymada nasıl değerlendirilmesi gerektiği gibi onlarca sorunun yanıtını bu önemli eserde bulmak mümkün oluyor.
Elbette tüm tıp kitapları gibi bu eseri de sizlere en uygun fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Hepsi Medikal avantajı alışveriş imkanından istifade ederek okumak istediğiniz tüm tıp kitaplarını kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. Sizlere en önemli eserleri en cazip fiyatlar eşliğinde satın alma imkanı sunuyoruz Siz de bu avantajları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürebilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım