Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Meme Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Meme Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0072 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
195,00 TL
Havale Fiyatı : 189,15 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2004
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Fatma Şeyda Karaveli , Prof. Dr. Nilgün Kapucuoğlu
Sayfa Sayısı:325
Kitap ISPN:9786053350958
Baskı Sayısı:1
Yazar:Schnitt, Collins
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Stuart J. Schnitt ve Laura C. Collins tarafından yazılan Biyopsilerin Yorumu: Meme adlı eser dilimize Prof. Dr. Fatma Şeyda Karaveli ve Prof. Dr. Nilgün Kapucuoğlu tarafından çevrildi. 2015 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basılan tıp kitabı toplamda 540 sayfadan oluşuyor. Renkli kuşe kağıda baskısı gerçekleştirilen bu eser patoloji alanında görev yapan tüm sağlık görevlilerine rehberlik edebilecek bilgileri aktarıyor.
Biyopsilerin Yorumu serisine ait tıp kitapları arasında yer alan bu eser meme biyopsilerinde karşılaşılabilecek olası tuzaklardan da söz ediyor. Uyarıcı nitelikte pek çok bilginin yer aldığı bu kitap, biyopsi materyallerinin raporlanması ve yorumlanmasına dair bilgileri de okurlarıyla paylaşıyor. Biyopsi raporlamada hangi sorunlar ile karşılaşılabileceğine de değinen bu eserde çözüm yolları da aktarılıyor.
Olası sorunlara en pratik çözümlerle yaklaşan kitap patologlar için bir baş ucu kitabı niteliği taşıyor. Aynı zamanda bu alanda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen Tıp fakültesi öğrencileri tarafından da mutlaka okunması gereken eserler arasında yer alıyor. Meme biyopsisinin yapılması esnasında nelere dikkat edilmesi gerektiği konusu da geniş bir çerçevede ele alınıyor.
Bu önemli eseri sizlere en uygun fiyat avantajıyla sunuyoruz. Cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak sepetinize eklediğiniz tıp kitaplarından biri de bu eser olabilir. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında tüm tıp kitabı siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırıyoruz. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanma keyfini siz de yaşayın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.