Menü
Sepetiniz

Ameliyat Tavan Ampulleri

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ameliyathaneler için özel olarak tasarlanan yüksek kalite ve ileri teknoloji örneği olan ameliyat tavan ampulleri son derece uzun ömürlüdür. Kolay kullanım özelliği sergilemesinin yanı sıra minimum gölge ve düzgün renkli ışık özelliklerine de sahip olan ameliyathane ampulleri farklı aparatlara gereksinim duyulmadan ampul değişimi yapılmasına da olanak tanır.

Ameliyat tavan lambaları arasında halojen tavan ampulleri çeşitlerini de bulabilirsiniz. Odak ayarlama özelliğinin de mevcut olduğu modeller cerrahi müdahale esnasında net bir görüş sağlayabilmektedir. Soğuk veya sıcak ışık veren medikal tavan ampulleri doku renginin görülebilmesine olanak tanır.

Ameliyat personelinin gerçek doku rengini ayırt etmesinde zorlanmasını önleyecek ışık rengi ve ışık ışını düzeyine sahip ameliyat tavan ampulleri çeşitleri pratik bir kullanıma sahiptir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Whatsapp