Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Maingot Abdominal Operasyonlar

Maingot Abdominal Operasyonlar

Ürün Kodu: HMK0001 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
275,00 TL
Havale Fiyatı : 266,75 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Ahat Andican
Sayfa Sayısı:1296
Kitap ISPN:9789754206487
Baskı Sayısı:1
Yazar:Maingot
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Tıp dünyasının önemli eserlerinden biri olarak kabul edilen Abdominal Operasyonlar 1940 yılında, Rodney Maingot tarafından kaleme alındı. En önemli tıp kitapları arasında yer alan bu eser tek cilt şeklinde temin edilebiliyor ve 1296 sayfadan oluşuyor. Özellikle cerrahlar için bir başucu kitabı niteliği taşıyan eser, 70 yılı aşkın bir süredir çeşitli üniversitelerde ders kitabı olarak da okutuluyor. 

Cerrahların meslek hayatlarında yollarına ışık tutacak çok önemli bilgiler içeren eser, abdominal nitelikte olan tüm ameliyat tekniklerini en detaylı şekilde anlatan tıp kitabı çeşitleri arasında yer alıyor. Eserin ilk baskısında Rodney Maingot'un "Bu kitap modern abdominal ameliyat tekniklerini detaylı olarak anlatmayı amaçlamaktadır" şeklindeki sözleri de yer almıştı. 

Profesör Doktor Ahat Andican tarafından, 2008 yılı Kasım ayında çevirisi yapılan kitap, elbette dönemin cerrahi tekniklerine yenilikçi bir bakış açısında yapılan değerlendirmeleri de içeriyor. Ancak abdominal ameliyatların en temelinde yatan prensipler ve hayati önem taşıyabilen ipuçları ile eser halen bir başucu kitabı olma özelliğini koruyabiliyor. Kitap, kendi alanında klasikleşmiş eserler arasında bulunuyor. 

Modern tıp cerrahi tekniklerine temel olan özel teknikler hakkında en geniş kapsamlı bilgileri bu eserde bulabilirsiniz. Aradığınız tüm tıp kitaplarına Hepsi Medikal avantajları eşliğinde sahip olabilirsiniz. Tıp alanında sanal kitaplığınız olan Hepsi Medikal’e bakmadan kitap siparişi vermeyin. Uygun fiyat avantajımızdan siz de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım