Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Madkour Bruselloz

Madkour Bruselloz

Ürün Kodu: HMK0082 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
40,00 TL
Havale Fiyatı : 38,80 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2008
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Özdem Anğ
Sayfa Sayısı:300
Kitap ISPN:9789754206296
Baskı Sayısı:1
Yazar:Madkour
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

M. Monir Madkour tarafından yazılarak dilimize Prof. Dr. Özlem Anğ tarafından çevrilen Bruselloz – Madkours adlı eserin bakısı 2008 yılında gerçekleştirildi. Kuşe kağıda baskısı yapılan tıp kitabı 300 sayfadan oluşuyor. Yazarın kişisel deneyimlerine de yer vererek çok daha zengin bir anlatım diliyle kaleme aldığı eser yenilenen baskısı ile daha geniş kapsamlı bir kitap olma özelliğini de kazandı.
Eserin yeni baskısında 5 yeni bölüm yer alıyor. Bu bölümler; endokrinal bruselloz, tanı ve tedavide güçlükler, HIV ve bruselloz, biyoterörizm ve bruselloz, nörobrusellozlu spondilit isimlerini taşıyor. Kitap 17 farklı ülkede mevcut hastalığın durumu incelenerek ve geniş bir araştırma yapılarak kaleme alınmış olmasıyla da dikkat çekiyor.
Özellikle tanı ve tedavide güçlükler adını taşıyan bölüm klinisyenlerin hangi tuzaklarla karşı karşıya kalabildiklerine dair son derece önemli bilgiler aktarılıyor. Bu önemli kitap, çeşitli görsellerle konunun daha iyi kavramasını sağlayan tıp kitapları arasında yer alıyor. Eserin yeni baskısına 60’dan fazla görselin eklendiğini ve görsel açıdan çok daha zengin bir yapıya kavuştuğunu da belirtmek isteriz.
Bu eseri kitaplığınıza kazandırmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Gayet makul olan fiyat ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları eşliğinde kitabınızı kısa sürede adresinize ulaştırabiliriz. Hepsi Medikal avantajlarından istifade ederek okumak istediğiniz tüm tıp kitaplarını kolayca satın alabilir ve tek bir sipariş ile kitaplığınızı zenginleştirebilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.