Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Karaciğer Biyopsilerinin Yorumlanması - Biyopsi Yorumları Serisi

Karaciğer Biyopsilerinin Yorumlanması - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0071 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Funda Yılmaz Barbet
Sayfa Sayısı:534
Kitap ISPN:9786053352358
Baskı Sayısı:1
Yazar:Epstein
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Michale Torbenson tarafından kaleme alınan Biyopsilerin Yorumu: Karaciğer adlı tıp kitabı dilimize Prof. Dr. Funda Yılmaz Barbet tarafından çevrildi. Karaciğer biyopsilerinin yorumlanması ve biyopsilerin nasıl yapılması gerektiği gibi pek çok önemli bilgiyi içeren bu eser 2016 yılında, Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Kitap çok sayıda mühim bilgiyi detaylı bir çerçevede ele alıyor.
Toplamda 534 sayfadan oluşan eser patoloji alanında yazılan önemli tıp kitapları arasında yer alıyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Pataloglara rehberlik edebilecek bir nitelikte olan kitap karaciğer biyopsisinin nasıl yapılması gerektiği konusuna da değiniyor. Hangi durumlarda biyopsiye gereksinim duyulduğu ve biyopsi materyallerinin değerlendirilmesi alanlarında da mühim bilgiler aktarıyor.
Bunun birlikte biyopsi materyalleri neticesinde tanı koyma üzerine de pataloglara bilgi veren içeriklere sahip olan eser patalogların yanı sıra tıp fakültesi öğrencileri tarafından da mutlaka okunması gereken kitaplar arasında yer alıyor. Biyopsilerin Yorumlanması sersinin bir üyesi olan bu eser, alanında yazılmış en önemli kitaplardan biri olma özelliğine de sahiptir.
Okuyucu dostu bir formatta kaleme alınan bu eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat ve en cazip ödeme seçeneklerini sunuyor, hızlı ve kolay alışverişle okumak istediğiniz tüm tıp kitaplarını adresinize ulaştırıyoruz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarından hemen siz de faydalanın. Beğendiğiniz kitapları sepetinize ekleyin ve kısa zamanda size ulaştırmamızı sağlayın!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım