Müşteri Deneyimleri

ERCÜMENT KAYAR (NURSAN-TAMER YALÇIN AILE SAĞLIĞI MERKEZI),

Ürün kalitesi yanı sıra bir müşteri için asıl önemli olan internet ortamında müşteri temsilcisi ile yapılan yazışma aşamasından tutun da ürünün zamanında temin edilmesi, edilememesi durumunda geri dönüş yapılarak müşterisine en değerli şeyin zamanı olduğu anlayışını hissettirerek bunun teminatını verme ve de geri bildirim hizmeti alma konuları açısından tebrikleri sonuna kadar hak eden bir firmasınız. Özenli iş ahlakı içinde çalışma gayretini taşıma yolunda başarılarınızın devamını diliyorum.

Ersan Çetiner (Akçay Aile Sağlığı Merkezi), Antalya

ASM yi baştan sona hepsimedikalden donattım. Çünkü en hesaplı ve kaliteli ürünleri bu sitede buldum. Ethem Bey sadece satış sürecinde değil, satış sonrasında da ilgili ve yardımcı... Siteye gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz... Tüm Aile Hekimi arkadaşlarıma öneririm...

Uğur Kaya (Uğur Veteriner Kliniği), Sakarya

ürün harika teslimat şahane :) hepsimedikal ailesine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. ürünü kullanmaya başlayana kadar her adımda iletişimde kaldılar ve yardımcı oldular.

Cemalettin Malgaç, Manisa

Alışveriş anından teslimat sonrasına kadar her aşamada iletişime geçilerek detaylarıyla ilgileniyorlar. Ürünler tam istendiği gibi ve çok kısa zamanda elinize ulaşıyor.

Necmi Kaya (Transmed Diyaliz Merkezi), İstanbul

MERHABALAR; HEPSİ MEDİKEL FİRMASINA öZELLİKLE HER AŞAMADA BİZE YARDIMCI OLAN ÜRÜNÜN ALIMI,TANITIMI,ÜCRETİ, KARGO VE BİZE ULAŞIMINA KADAR İLGİLENEN ETHEM BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.ALMIŞ OLDUĞUMUZ EKG ÇOK KULLANIŞLI VE MODERN BİR CİHAZ UZUN YILLAR KULLANABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM.HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR CİHAZ.ETHEM BEYE HEPSİ MEDİKALE TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYOR,.Yİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM...

Abdullah, Adıyaman

sizden ricam ürünleriniz kadar sizlerde kaliteli ve hizmetkarsınız. lütfen hep aynı devam edin. iyi çalışmalar.

Erçin Çalışkan (Kovancılar Merkez Aile Sağlığı Merkezi), Elazığ

Aile Hekimi olarak görev yapmaktayım ve yaklaşık 4 aydır Asm nin tüm medikal alışverişini hepsi medikalden yapmaktayım. Neden mi ? Çünkü aradiginiz hemen hemen tüm medikal ürün cesitlerini bulabiliyorsunuz, fiyatlar cok uygun ve ürünler gercekten kaliteli, kargonuz kisa sürede sapasağlam teslim ediliyor..Bir aksilik yaşamayacağınızı garanti ederim. Kargonun çikisindan size teslimine kadar sureci takip eden son derece profesyonel ve nazik Merve Hanım her durumda ürünlerinizin en kısa sürede size ulasmasini saglayacaktir..

Mustafa M., İstanbul

Artık yeni medikal alışveriş sitem Hepsi Medikal :) Kendilerine çok teşekkür ederim. Ürünü sipariş vermemle birlikte başlayan ilgileri kargoyu aldıktan sonra bile devam etti. Siparişim ardından daha 24 saat bile geçmeden kargo kapımıza kadar geldi. Bundan sonra en ufak sarf malzemelerini bile sizden alacağım.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin