Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Harrison Endokrinoloji

Harrison Endokrinoloji

Ürün Kodu: HMK0618 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
180,00 TL
Havale Fiyatı : 174,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2013
Çeviri Editörü:Doç. Dr. Teoman Akçay
Sayfa Sayısı:546
Kitap ISPN:9789754209327
Baskı Sayısı:1
Yazar:Jameson
Adet

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Larry Jameson tarafından kaleme alınan ve kısa zamanda büyük ilgi gören Harrıson – Endokrinoloji adlı tıp kitabı Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Bu eser 2013 yılında basıldı ve toplamda 546 sayfadan oluşuyor. Türkçe diline Doç. Dr. Teoman Akçay tarafından çevrilen eser bu alanda yazılmış önemli kitaplardan biri olarak kabul ediliyor. 

Genellikle bilgi içerikli olarak hazırlanan tıp kitapları arasında yer alan bu eserde endokrinoloji alanında merak edilen pek çok soruya yanıt almak mümkün olabiliyor. En temel ilkelerden uygulanan eski ve güncel tekniklere kadar pek çok konunun mercek altına alınmış olması, bu eseri tıp fakültesi öğrencileri için de kıymetli kılıyor. 

İncelediğiniz bu eser öğrenciler için önemli ve faydalı bir kaynak kitap da olabilir. Eksik bilgilerin giderilmesi ve mevcut bilgilerin tazelenmesi adına faydalı bir eser olduğunun altını çizmek gerekiyor. İçerisinde çeşitli çizimlerin de yer aldığı bu esere sahip olmanın en kolay yolu sitemizden geçiyor. Bu kıymetli kitabı kitaplığınıza kazandırmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Tıp kitapları kategorimizde yer alan tüm eserler için yıl boyunca en makul fiyat politikasını uyguluyoruz. Bu sayede aradığınız eserleri en uygun fiyatla satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Elbette cazip ödeme kolaylıkları incelediğiniz bu eser için de geçerlidir. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında tüm siparişleriniz gibi kategorimiz içerisinden vereceğiniz siparişleri de adresinize çok kısa bir süre içerisinde ulaştırıyoruz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım