Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Hareket Sistemi (Systema Locomotorium) Anatomisi

Hareket Sistemi (Systema Locomotorium) Anatomisi

Ürün Kodu: HMK0201 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:314
Kitap ISPN:9786053352334
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Mehmet Yıldırım
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Mehmet Yıldırım tarafından yazılmış olan Hareket Sistemi Anatomisi - Systema Locomotorıum adlı tıp kitabı anatomi alanında kaleme alınan önemli eserler arasında yer alıyor. Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2016 yılında basımı gerçekleştirilen eserin sayfa sayısı ise 314. Bu eser hem tıp fakültesi öğrencileri hem de sağlık bilimleri fakülteleri öğrencileri için faydalı bir kaynak kitap olma özelliğini taşıyor. 

Üniversitelerin fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümlerinde okuyan öğrenciler için de kılavuzluk yapabilecek tıp kitapları arasında yer alan eser aynı zamanda spor yüksek okulları için de ideal bir kaynak kitaptır. Sağlık yüksek okullarının ortopedik protez ve ortez bölümlerinde okuyan öğrenciler de bu eserden faydalanabilir. 

Öğrenciler için bir çalışma kitabı niteliği de taşıyan eserde, her bir bölümün sonunda çeşitli sorular da yer alıyor. Bu sorular hem bilgilerin test edilmesi ve eksik bilgilerin tespiti hem de bilgilerin pekiştirilmesi açısından büyük fayda sağlayacaktır. Sınavlardan önce bilgileri tazelemek için de kitapta yer alan çeşitli soru tiplerinden faydalanılabilir. 

Kitapta renkli olarak hazırlanmış şematik çizimler de yer alıyor. Bu çizimler konunun daha kolay kavranmasına yardımcı olacaktır. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak bu esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçeneklerinden istifade ederek kitaplığınıza sitemiz üzerinden dilediğiniz eseri kazandırabilirsiniz. Öğrencilere yönelik olarak hazırlanan diğer eserlere de hemen göz atın. 


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım