Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Güncel Tıp Terimleri Sözlüğü

Güncel Tıp Terimleri Sözlüğü

Ürün Kodu: HMK0196 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
24,00 TL
Havale Fiyatı : 23,28 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:286
Kitap ISPN:9786053350743
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Mehmet Yıldırım
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Mehmet Yıldırım tarafından hazırlanmış olan Güncel Tıp Terimleri Sözlüğü adlı tıp kitabı sitemizden ikinci baskı olarak temin edilebilir. Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2014 yılında basımı gerçekleştirilen eser 286 sayfadan oluşuyor. Tıp alanında eğitim alan tüm öğrenciler için mutlaka edinilmesi gereken kitaplar arasında yer alıyor. 

Aynı zamanda hekimlerin de elinin altında olması önerilen tıp kitapları arasında yer alan bu eserde çok sayıda tıbbi terimin açıklamaları bulunuyor. Bu esere tıp terimlerinin Latince, Türkçe ve İngilizce olarak yer alması da eseri önemli kılan unsurlar arasında yer alıyor. Ayrıca bu kitapta yer alan tüm terimlerin açıklamaları gayet kolay anlaşılır bir dille kaleme alındı. 

Tıp alanında, herhangi bir konuda araştırma yapanlar için de gayet faydalı olabilecek eserlerden biri olan tıp terimleri sözlüğü, literatüre yeni giren tıbbi terimleri de içeriyor. Güncel terimlerin açıklamaları ve ne anlama geldikleri hakkında bilgi almak isteyenler için de önemli ve kıymetli bir sözlük olduğunu belirtebiliriz. 

İncelediğiniz bu eseri kolaylıkla sepetinize atarak çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Yıl boyunca uyguladığımız makul fiyat politikası incelediğiniz bu eser için de geçerlidir. Sizlere uygun fiyat ile beraber yüz güldüren ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Artık kitaplığınıza dilediğiniz eseri kazandırabilirsiniz. Tıp kitapları kategorimize göz atmanız dilediğiniz esere kolaylıkla sahip olmanız için yeterli olacak.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım