Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Güncel Tıbbın Temelleri

Güncel Tıbbın Temelleri

Ürün Kodu: HMK0195 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
80,00 TL
Havale Fiyatı : 77,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2012
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Mehmet Akif Karan,
Sayfa Sayısı:584
Kitap ISPN:9789754209372
Baskı Sayısı:1
Yazar:Tierney, Saint, Whooley
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Lawrence M. Tierney, Sanjay Saint, Mary A. Whooley tarafından yazılmış olan Güncel Tıbbın Temelleri adlı tıp kitabı Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Basımı 2012 yılına gerçekleştirilen eser 584 sayfadan oluşuyor. Prof. Dr. Mehmet Akif Karan tarafından çevrilen bu önemli eserde tıp biliminin en temel ilkeleri güncel bir yaklaşım ile irdeleniyor. 

Tıp bilimine farklı bakış açıları ile yaklaşan tıp kitapları arasında yer alan bu eser güncel bilgilerle donatılmış bir eser olduğundan en yeni teknikler hakkında fikir edinmek isteyenler tarafından da tercih edilebilir. Gayet kolay anlaşılan bir dille yazılmış ve çevrilmiş olması da okurlar için avantaj olarak görülüyor. 

Tıp bilimine ilgi duyanlar ya da üniversitelerin tıp fakülteleri öğrencileri için de faydalanılabilecek bir eser olan bu kitapta mevcut bilgilerinizi de sorgulayabileceğiniz bilgilerin yer aldığını belirtebiliriz. Güncel tıbbın hangi temel ilkeler üzerine kurgulandığını ve hem olumlu hem de olumsuz yanlarını bu eserde bulabilirsiniz. İncelediğiniz bu eseri satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Uzun bir çalışmanın ürünü olan bu kitabı sizlere en makul fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Makul fiyatlara eşlik eden makul ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca kategorimiz içerisinde bu konuda kaleme alınan çok sayıda farklı eser de yer alıyor. Diğer eserlere de göz atarak okumak istediklerinizi sepetinize eklemeyi sakın unutmayın. Hemen şimdi siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.