Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Güncel Geriatri El Kitabı

Güncel Geriatri El Kitabı

Ürün Kodu: HMK0193 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
48,00 TL
Havale Fiyatı : 46,56 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:340
Kitap ISPN:9786053352884
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Editörlüğünü Prof. Dr. Dilek Aslan ve Prof. Dr. Yeşim Gökse Kutsal’ın yaptığı Güncel Geriatri El Kitabı adlı tıp kitabı Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2017 yılında basıldı. Tek cilt olarak hazırlanan eser 348 sayfadan oluşuyor. Yaşlılarda en sık hangi sağlık sorunlarının meydana geldiği gibi konularda soruları yanıtlayan bu eserde bu sağlık sorunlarının nedenlerine de yer veriliyor. 

Aynı zamanda söz konusu sağlık sorunlarına karşı uygulanabilecek tedavi yöntemlerine de yer veren tıp kitapları arasında yer aldığını belirtmeliyiz. Yaşlıların bu süreçte nelere ihtiyaçlarının olduğu ve en çok hangi konularda zorlandıkları konularına da bu eserde değiniliyor. Eseri farklı kılan bir unsur da yaşlılarda çok yaygın görülen sağlık sorunlarına farklı bir perspektiften yaklaşmasıdır. 

Çeşitli tedavi yöntemlerinin yaşlı hastalara göre uyarlanması gerektiğini de belirten eser 20 öğretim üyesinin de katkıları ile hazırlanmış olmasıyla da ön plana çıkıyor. Çeşitli deneyimlerde yola çıkarak bazı önerilerin de aktarıldığı bu eserde güncel teknikler ve güncel yaklaşımları görmek mümkün olabiliyor. 

Hepsi Medikal olarak bu önemli esere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat avantajı ile beraber cazip ödeme kolaylıkları da siz kıymetli ziyaretçilerimize sunduğumuz avantajlar arasında yer alıyor. Hızlı ve kolay bir şekilde aradığınız kitabı bulmanız için kategorimiz içerisinde en popüler kitapları da ekledik. Yeni yayınları da sitemizden temin ederek keyifle kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım