Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Güncel Eko Klavuzu

Güncel Eko Klavuzu

Ürün Kodu: HMK0192 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
48,00 TL
Havale Fiyatı : 46,56 TL
Yayın Evi:Güven Bilimsel
Yayın Tarihi:2008
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Filiz Özerkan,
Sayfa Sayısı:214
Kitap ISPN:9789756240229
Baskı Sayısı:1
Yazar:Roldan
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Carlos A. Roldan tarafından yazılan Güncel Eko Kılavuzu adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı ve toplamda 214 sayfadan oluşuyor. Ekokardiyografi alanında yazılmış önemli bir tıp kitabı olan bu eser Prof. Dr. Filiz Özerkan tarafından dilimize çevrildi. Eserde öngörülen patolojiler ile ilgili son derece faydalı olabilecek bilgileri de bulabileceğiniz bu eseri hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. 

Mevcut tüm eko tekniklerini içeren tıp kitapları listesinde bulunan bu kitapta en iyi görüntü planları ile birlikte tanısal formüller ve anahtar tanısal özellikler de yer alıyor. Aynı zamanda prognoz ve potansiyel güçlükler hakkında bilgi almak için de ideal bir eser olduğunu belirtebiliriz. 

Konuların kitapta madde imleri ile ayrılmış olması çok daha kolay anlaşılmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda yoğun bir tempo ile hizmet veren klinisyenler için de zamanı daha verimli kullanmaya yönelik bazı bilgilerin olduğunu belirtmeliyiz. Anne adayı olan hastaların ekosunda nelere dikkat edilmesi gerektiği ve yaşanabilecek güçlükler de bu eserde kaleme alındı. 

Hem cerrahi hem de cerrahi dışı parametreleri işaret eden durumlar hakkında bilgi almak isteyenler de bu eseri okuyabilir. Çok sayıda kısa ancak etkili ve doyurucu bilginin bulunduğu bu kitabı hemen sepetinize atabilirsiniz. Bu eserde 260’dan fazla görüntü resmi yer alıyor. uygun fiyat ve uygun ödeme kolaylıkları eşliğinde bu esere sahip olmak için Hepsi Medikal size yeter! 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım