Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Geriatriye Çok Yönlü Bakış

Geriatriye Çok Yönlü Bakış

Ürün Kodu: HMK0185 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
54,00 TL
Havale Fiyatı : 52,38 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:286
Kitap ISPN:9786053352594
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Gülten Kaptan
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından tek cilt olarak basılan Geriatriye Çok Yönlü Bakış adlı tıp kitabı Prof. Dr. Gülten Kaplan tarafından yazıldı. 2016 yılında basımı gerçekleştirilen eser 286 sayfadan oluşuyor. Geriatri alanına ilgi duyanların mutlaka okuması gereken bu eser farklı açılardan söz konusu branşı değerlendiriyor. Yaşlanmanın nasıl seyrettiği, hangi sağlık sorunlarının yaşandığı gibi çeşitli sorulara bu eserde yanıt bulmak mümkün oluyor. 

Aynı zamanda yaşlanma psikolojisini irdeleyen tıp kitapları arasında yer alan bu eserde yaşlılık durumunda insanların nelere psikolojik açıdan daha fazla ihtiyaç duyduklarına da yer yer değiniliyor. Eser aile üyelerinde yaşlı bulunan bireyler tarafından da okunabilecek bir kitap olma özelliğini taşıyor. 

Bu alanda araştırma yapanların ya da akademisyenlerin faydalanabileceği çeşitli bilgilerle donatılmış olan bu önemli eser hekimlerin ve diğer sağlık görevlilerinin de okuması gereken kitaplardan biridir. Kolay okunan bir dille kaleme alınmış olan eserde bazı uyarıların da yer aldığını belirtebiliriz. Bu kitabı hemen şimdi siz de kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. 

Hepsi Medikal olarak tıp kitapları kategorimiz içerisinde yer alan tüm eserler için en uygun fiyatları sunuyoruz. Bundan böyle bütçenizi zorlamadan yeni eserlere sahip olabilirsiniz. Cazip ödeme seçenekleri ve aynı zamanda hızlı kargo uygulamamız gibi pek çok avantaj sizleri bekliyor. Tüm medikal ürün alışverişlerinizde olduğu gibi tıp kitapları alışverişlerinizde de artık daha fazla ödemeyeceksiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.