Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Geriatrik Bakım İlkeleri

Geriatrik Bakım İlkeleri

Ürün Kodu: HMK0617 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
21,60 TL
Havale Fiyatı : 20,95 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2013
Sayfa Sayısı:131
Kitap ISPN:9789754209624
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Gülten Kaptan
Adet

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2013 yılında basımı gerçekleştirilen Geriatrik Bakım İlkeleri adlı tıp kitabı 131 sayfadan oluşuyor. Prof. Dr. Gülten kaplan tarafından kaleme alınan bu eser kendi alanında yzılmış önemli kitaplar arasında yer alıyor. Geriatrik alanına geniş kapsamlı bir bakış açısı ile yaklaşan eserde merak edilen pek çok sorunun yanıtını bulmak mümkün olabiliyor. 

Bu önemli eser üniversitelerin tıp fakültelerinde eğitim alan gençler tarafından da mutlaka okunması gereken tıp kitapları arasında yer alıyor. Son derece kolay kavranan bir dille kaleme alınmış olması nedeniyle konuya dair araştırma yapanların da faydalanabileceği bir eser olma özelliğini koruyor. Bakım ilkelerinin neler dayandığı ve bu ilkelerin nasıl değerlendirilmesi gerektiği gibi konularda pek çok faydalı bilgi eserde mevcut. 

Geriatrik alanda ön plana çıkan bazı sorunların ve bu sorunlara çözüm önerilerinin de yer aldığı eserde gündemde olan bazı konulara da değinildiğini fark edebilirsiniz. Çeşitli görsel öğelere de yer veren eseri mutlaka siz de kitaplığınıza kazandırmalısınız. Özellikle bu alanda hizmet veren hekimler bu eserde faydalı bilgiler bulabilir. 

Bu önemli kitabı tek tıkla sepetinize atabilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında çok kısa bir sürede adresinize ulaştırıyoruz. Hepsi Medikal avantajlarından istifade ederek beğendiğiniz tüm eserleri kısa sürede sitemizden temin edebilirsiniz. Bilgilerinizi tazelemek ve yeni yayınları takip etmek için en doğru adres Hepsi Medikal!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım