Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Genel Cerrahi Teknikleri Atlası

Genel Cerrahi Teknikleri Atlası

Ürün Kodu: HMK0180 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
360,00 TL
Havale Fiyatı : 349,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2012
Çeviri Editörü:Doç. Dr. Acar Aren, Prof. Dr. Cavit Avcı, Prof. Dr. Levent Avtan, Prof. Dr. Neşet Köksal, Doç. Dr. Yavuz Selim Sarı,
Sayfa Sayısı:1199
Kitap ISPN:9789754208764
Baskı Sayısı:1
Yazar:Townsend, Evers
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Çeviri editörlüğünü Doç. Dr. Acar Aren’in üstlendiği Genel Cerrahi Teknikleri Atlası adlı eser 2012 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Toplamda 1199 sayfadan oluşan tıp kitabı kuşe kağıda basılmış olmasıyla da dikkat çekiyor. Atlas içerisinde 1200 farklı cerrahi tekniğin tamamının yer alıyor olması ve tekniklerin çizimlerle adım adım aktarılmış olması da dikkatlerden kaçmıyor. 

Açık ve minimal invazif teknikleri bu atlas içerisinde net bir şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli yönergelerin yer aldığı tıp kitapları arasında bulunduğunu da belirtmek gerekir. Eserde cerrahi tekniklere dair çeşitli yönergeler de yer alıyor. Çeşitli kritik noktaların da eserde yer alması, atlası çok daha önemli kılıyor. Her bölüm sonunda bu kritik noktalar okurlara aktarılıyor. 

Cerrahların ameliyathanelerde neler yaşayabileceklerine dair bazı uyarıların da yer aldığı bu atlas içerisinde en güncel konuların ve en güncel cerrahi tekniklerin de yer aldığını belirtmeliyiz. Tiroidektomi, pratroidektımi, hepatikojejonostomi, splenektomi, fıtık onarımı, travmatik boyun eksplorasyonu ve subklavin arter bıçaklanması bu konulara örnek olarak gösterilebilir. 

Özenle hazırlanan ve içerisinde yer alan çizimlerle cerrahi tekniklerin çok daha kolay şekilde kavranmasına olanak tanıyan bu esere hemen siz de sahip olmalısınız! Sizlere bu eseri en uygun fiyat avantajı ile birlikte en cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde sunuyoruz. Sadece tek tıkla sepetinize atarak eseri en hızlı şekilde adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım