Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Gebe Okulu

Gebe Okulu

Ürün Kodu: HMK0177 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
40,00 TL
Havale Fiyatı : 38,80 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:196
Kitap ISPN:9786053352495
Baskı Sayısı:1
Yazar:
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Yardımcı Doç. Dr. Asiye Ayar Kocatürk tarafından kaleme alınan Gebe Okulu adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından basılarak okurlarıyla buluştu. 2016 yılında basılan tıp kitabı toplamda 216 sayfadan oluşuyor. Kadınları hem psikolojik hem de fizyolojik anlamda değiştiren doğum ve gebelik sürecinin mercek altına alındığı bu eser sadece tıp camiası tarafından değil her anne adayı tarafından da mutlaka okunmalıdır. 

Bu alanda araştırma yapanlar için de önemli tıp kitapları arasında yer alan eserde gebelik sürecinde neler yaşandığı ve sağlık kuruluşlarının anne adaylarına verilen sağlık hizmetlerinde ne oranda yeterli oldukları irdeleniyor. Aynı zamanda hamilelik ve doğum konusuna farklı bir açıdan da yaklaşıldığını belirtebiliriz. 

Anne adayları ile birlikte baba adaylarının da okuması önerilen bu eser aynı zamanda kadın doğum kliniklerinde görev yapan hemşireler için de faydalı bilgiler içeriyor. Özellikle baba adaylarının bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadıklarının vurgulandığı eserde dikkat çeken detayların da yer aldığını belirtebiliriz. Kitap anne ve baba adaylarının çocuk sahibi olmak konusuna daha farklı bir açıdan bakmalarını sağlayabilir. 

Psikoloji alanında hizmet verenler için de faydalı olabilecek bu esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kitabı sadece tek tıkla sepetinize eklemeniz olacak. Bu sayede hızlı bir şekilde eserin adresinize ulaşmasını sağlayabiliriz. Bu arada kategorimiz içerisinde bu konuda kaleme alınan farklı eserleri de bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.