Gastroözefageal Reflü Hastalığı: Hastalık Tanı ve Tedavi Prensipleri

Gastroözefageal Reflü Hastalığı: Hastalık Tanı ve Tedavi Prensipleri

Ürün Kodu: HMK0176 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
54,00 TL
Havale Fiyatı : 52,38 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:324
Kitap ISPN:9789754208122
Baskı Sayısı:1
Yazar:Granderath, Kamolz, Pointner
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Çeviri editörlüğünün Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu, Prof. Dr. Turgut İpek tarafından üstlenildiği Gastroözefagal Reflü Hastalığı, Tanı ve Tedavi Prensipleri adlı tıp kitabı Nobel Tıp Yayın evi tarafından basıldı. 2011 yılında basılan eser 324 sayfadan oluşuyor. Reflü hastalığı ile ilgili çeşitli araştırmalar yapanlar için de faydalı olabilecek bu eser hem tanı hem de tedavi aşamalarını masaya yatırıyor. 

Hastalığın bulunduğu 1879 yılından bu yana hem bu hastalığın nasıl seyrettiği hem de tanı ve tedavide hangi tekniklerin uygulandığı gibi çeşitli sorulara da yanıt olabilen bu eseri siz de temin edebilirsiniz. Kolay kavranan bir formatta kaleme alınmış olan tıp kitapları arasında yer alıyor. Bu yönüyle tıp fakültesi öğrencileri için de son derece faydalı bilgilerle donatılmış olduğunu belirtebiliriz. 

Her geçen yıl yeni teknikler üzerinde çalışmalar ivme kazanırken bu hastalığa dair ne gibi yeni tekniklerin geliştirildiğini öğrenmek isteyenler için de ideal bir eserdir. Kitapta çeşitli görseller de yer alıyor. Bu sayede ele alınan konu başlığının daha kolay anlaşılması da mümkün olabiliyor. 

Siz de bu kıymetli eseri kitaplığınıza kazandırmak için hemen sepetinize atabilirsiniz. Online olarak siparişinizi tamamlamanız halinde seri çok kısa bir sürede adresinize iletiyoruz. Aynı zamanda en uygun fiyat ve cazip ödeme kolaylıkları gibi seçeneklerden de faydalanma imkanına sahip olacaksınız. Hemen şimdi siparişinizi bize ulaştırın. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin