Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Gastrointestinal Traktüs Mukozası Biyopsilerinin Yorumu Cilt 2: Neoplastik - Biyopsi Yorumları Serisi

Gastrointestinal Traktüs Mukozası Biyopsilerinin Yorumu Cilt 2: Neoplastik - Biyopsi Yorumları Serisi

Ürün Kodu: HMK0070 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
165,00 TL
Havale Fiyatı : 160,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2018
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Sibel Erdamar Çetin
Sayfa Sayısı:344
Kitap ISPN:9786053353720
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Elizabeth A. Mongomery ve Lysandra Voltaggio tarafından yazılan Biyopsilerin Yorumu Gastrointestinal Cilt: 2 Neoplastik adlı tıp kitabı dilimize Prof. Dr. Sibel Erdamar Çetin tarafından çevrildi. 2018 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen eser 344 sayfadan oluşuyor. Biyopsilerin Yorumları serisinin bir üyesi olan bu eserde Gastrointestinal traktüs mukozasının biyopsisi ele alınıyor.
Biyopsinin nasıl yapılması gerektiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi bilgilendirici içeriklerle donatılmış olan eser, biyopsi sonuçlarının yorumlanmasına dair de en önemli bilgileri en geniş kapsamlı şekilde aktarıyor. Okuyucu dostu bir formatta kaleme alınan tıp kitapları arasında yer alan eser patoloji kategorisinde yazılmış önemli eserlerden biridir.
Patologlara referans olması amacıyla kaleme alınan eser biyopsi materyallerini inceleyerek tanı koymaya yönelik bilgiler içeriyor. Bu alanın patalogların günlük hayatının bir parçası olduğunu savunan eser endoskopik tarama yöntemlerinin günümüzdeki gelişimine de değiniyor. Özofagus, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak ile anüs biyopsilerine dair bazı örneklerle bulgulara dair bilgiler de anlatılıyor.
Eserde gastrointestinal kanal mukozasının neoplastic biyopsilerine yaklaşımı farklı açılardan da değerlendiriliyor. Bu yönüyle bir rehber niteliği taşıyan bu önemli esere siz de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. En uygun fiyat ve Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak incelediğiniz bu eseri hemen sepetinize atabilir ve kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi medikal size yeter!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.