Gastrointestinal Sistem Kanserleri

Gastrointestinal Sistem Kanserleri

Ürün Kodu: HMK0616 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
16,20 TL
Havale Fiyatı : 15,71 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2008
Sayfa Sayısı:47
Kitap ISPN:9789754206067
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. N. Faruk Aykan , Prof. Dr. Erkan Topuz
Adet

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. N. Faruk Aykan ve Prof. Dr. Erkan Topuz tarafından hazırlanan Gastrointestinal Sistem Kanserleri adlı tıp kitabı 2006 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Tanı, tedavi ve takip bölümlerini de kapsayan bu eser toplamda 48 sayfadan oluşuyor. Eserde özofagus, mide kolon ve rektum kanserleri mercek altına alınıyor. 

Kanser alanında kaleme alınan önemli tıp kitapları arasında yer alan bu eser 3 yılda bir düzenlenen Ulusal Konsensüs Toplantıları’nın 2006 yılı Mart ayından düzenlenmesi sonrasında kaleme alındı. Toplantıların temel amacı tedavi farklılıklarını önlemek olduğundan eserde tedavi konusuna da geniş bir yer ayrılıyor. Bu kitapta toplantıya katılım gösterenlerin konuşmalarında da bazı örnekler yer alıyor. 

Günümüze dek süregelen tedavi ve tanı teknikleri hakkında bilgi almak isteyenler için ideal bir eser olduğu belirtilebilir. Aynı zamana söz konusu kanser türleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler de tercihini bu eserden yana kullanabilir. Kolay kavranan bir formatta kaleme alınan bu eser gerekli tüm incelemeler ve değerlendirmeler yapıldıktan sonra baskı aşamasına geldi. 

İncelediğiniz bu eseri gayet uygun bir fiyat eşliğinde satın alabilirsiniz. Minimum fiyat avantajına eşlik eden cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak kitaplığınıza dilediğiniz eseri kolayca kazandırabilirsiniz. Bu kitap için de sizlere en uygun fiyat avantajını sunuyoruz. Aynı zamanda hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğini eserleri kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin