Fizyoterapi Teknikerleri için Fizyoterapiye Giriş

Fizyoterapi Teknikerleri için Fizyoterapiye Giriş

Ürün Kodu: HMK0615 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
43,20 TL
Havale Fiyatı : 41,90 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Belgin Erhan
Sayfa Sayısı:260
Kitap ISPN:9786053352990
Baskı Sayısı:1
Yazar:Dreeben-Irimia
Adet

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

2017 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen Fizyoterapi Teknikleri İçin Fizyoterapiye Giriş adlı tıp kitabı dilimize Prof. Dr. Belgin Erhan tarafından çevrildi. Bu önemli eser toplamda 260 sayfadan oluşuyor. Özellikle fizyoterapi alanında uzmanlaşmak isteyenler için kıymetli bir kılavuz olma özelliğine sahip olan eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. 

Fizyoterapi mesleğine dair pek çok bilginin aktarıldığı tıp kitapları arasında yer alan eserde fizyoterapi uygulama alanları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda etik değerleri de içeriyor. Bu meslekte hangi etik değerlerden söz edildiğini de öğrenmek isteyenler için ideal bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz. Fizyoterapi teknikleri için hasta bakım esaslarına da eserde ayrı bir bölüm ayrılmış durumda. 

Bu eser toplamda 14 bölümden oluşuyor ve fizyoterapi teknikerliği alanında eğitim alan öğrenciler için kaynak kitap olma özelliğini taşıyor. Bu eser aynı zamanda öğretim görevlilerinin de faydalanabileceği eserler arasında yer almasıyla ön plana çıkıyor. Konuya dair araştırma yapanlar için de bilgilendirici bir eser olduğunu belirtmek gerekir. 

Hepsi Medikal olarak sizlere bu eseri uygun fiyat avantajıyla birlikte sunuyoruz. Cazip ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan gayet kolay bir şekilde esere sahip olabilirsiniz. Kitaplığınıza ihtiyacınız olan tüm eserleri kazandırmak için Hepsi Medikal avantajlarından faydalanmanız yeterli olacak. Tıp Kitapları adlı kategorimiz içerisinde yer alan diğer eserleri de mutlaka gözden geçirin. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kategorisindeki En Çok Satılan Ürünler

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin