Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Fetal Ekokardiyografi

Fetal Ekokardiyografi

Ürün Kodu: HMK0168 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
85,00 TL
Havale Fiyatı : 82,45 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Bülent Oran, Yrd. Doç. Dr. Derya Çimen, Yrd. Doç. Dr. Aybike Tazegül,
Sayfa Sayısı:254
Kitap ISPN:9789756266274
Baskı Sayısı:2
Yazar:Allan, Cook, Huggon
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2011 yılında basılan Fetal Ekokardiyografi adlı tıp kitabı toplamda 254 sayfadan oluşuyor. Bu eser normal ve anormal kalp hakkında açıklayıcı bilgilerle donatılmış bir kılavuz niteliği taşıyor. Ian C. Huggon Andrew Cook tarafından yazılan eser dilimize Prof. Dr. Bülent Oran tarafından çevrildi. 

Oldukça önemli tıp kitapları arasında gösterilmesinin nedenlerinden biri de rehber niteliği taşımasıdır. Ekokardiyografiye dair merak edilen tüm soruların yanıtlarını tek bir eserde bulmak mümkün olabiliyor. Aynı zamanda kitapta çok sayıda görsel öğe de kullanılıyor. Bu sayede aktarılan bilgilerin daha kolay kavranması da mümkün olabiliyor. Gerçek fotoğraflarla birlikte şematik resimlere de yer verildiğini belirtmek lazım. 

Tüm majör kardiyak anormalliklerini içeriyor olması da dikkat çekiyor. Doppler ve üç boyutlu ultrason konularına da değinen eserde ilk ve ikinci trimester kalp görüntülemesi hakkında da yeterli oranda bilgi bulmak mümkün. Aynı zamanda kitapta güncellenmiş şekilde genetik faktörler hakkında da çeşitli bilgiler yer alıyor. Bu alana ilgi duyan hekimler tarafından mutlaka okunması gereken kitaplardan biridir. 

İncelediğiniz bu eseri hızlı ve kolay bir şekilde kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Hepsi Medikal avantajlarından da faydalanarak, tek tıkla kitabı sepetinize atmanız olacak. Uluslararası alanda uzmanlaşmış isimler tarafından hazırlanmış olan eser tıp fakültesi öğrencileri için de faydalı olacaktır. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri eşliğinde esere hemen sahip olabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım