Feneis'in Sistematik Resimli Anatomi Sözlüğü

Feneis'in Sistematik Resimli Anatomi Sözlüğü

Ürün Kodu: HMK0167 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
54,00 TL
Havale Fiyatı : 52,38 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Mehmet Yıldırım, Prof. Dr. Tania Marur,
Sayfa Sayısı:558
Kitap ISPN:9789754113174
Baskı Sayısı:1
Yazar:Dauber
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Heinz Feneis tarafından ilk olarak kaleme alınan ve sonrasında Wolfgang Dauber tarafından düzenlenen Feneis'in Sistematik Resimli Anatomi Sözlüğü adlı tıp kitabı Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2014 yılında basıldı. Toplamda 558 sayfadan oluşan bu eserde çok sayıda görsel öğenin yer alması da dikkat çekiyor. Bu eser dünyanın pek çok ülkesinde uzun yıllardır büyük ilgi görüyor. 

Defalarca yeniden basılan eserde tam 8000’den fazla anatomik terimin açıklamasına ulaşmak mümkün. Bu anlamda tıp fakültesi öğrencileri tarafından da mutlaka okunması gereken tıp kitapları arasında yer aldığını belirtmek gerekiyor. Anatomik terimlerin kolay anlaşılır bir dille açıklanması pek çok kavramın çok daha kolay bir şekilde kavranmasına da olanak tanıyor. 

Aynı zamanda eserde 800’den fazla görsel bulunduğunu da belirtmeliyiz. Fotoğraflar ve çizimler sayesinde herhangi bir konunun derinlemesine anlaşılması da mümkün olabiliyor. Eserde yer alan terimlerin de çeşitli çizimlerle güçlendirildiğini söylemek mümkün. Bir anlamda önemli bir çalışma kitabı olarak da kabul edilen bu esere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak bu kitabı hemen sepetinize atarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Çok uzun süre ihtiyaç duyabileceğiniz eser için sizlere en makul fiyatları sunuyoruz. Minimum fiyat avantajına cazip ödeme seçenekleri de eşlik ediyor. Beğendiğiniz tüm eserleri sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Böylece kitaplığınıza bambaşka eserler kazandırmanız da gayet kolay olacak. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin