Farmakolojide Şifre

Farmakolojide Şifre

Ürün Kodu: HMK0165 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
32,40 TL
Havale Fiyatı : 31,43 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2009
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:211
Kitap ISPN:9789754207101
Baskı Sayısı:1
Yazar:Dr. Servet Yolbaş
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2009 yılında basımı gerçekleştirilen Farmakolojide Şifreler adlı Tıp kitabı Dr. Servet Yolbaş tarafından kaleme alındı. 1. Sınıf hamur kağıda basılan eser toplamda 211 sayfadan oluşuyor. Özellikle öğrenciler için son derece faydalı eserlerden biri olan bu kitapta yeni uygulanan zor derslerin en kolay şekilde anlaşılması hedefleniyor. 

Tıp fakültesi öğrencilerinin okuması tavsiye edilen tıp kitapları çeşitlerinden biri olan bu eserde 156 adet şifre ve 110 adet şekil yer alıyor. Şekiller eserde ele alınan konunun çok daha net bir şekilde kavranmasına yardımcı oluyor. Çok farklı ve pek çok eserde bulunmayan ezberleme tekniklerine de yer verilen kitapta özel olarak hazırlanan tablolar da bulunuyor. 

Bu nedenle tabloların da yardımı ile konuların kolayca ezberlenmesi mümkün hale gelebiliyor. Farmakolojiyi sıkıcı bulan öğrencilerin dahi konuya keyifle yaklaşmasını sağlayabilen bu eser veterinerlik, eczacılık ya da diş hekimliği alanlarında eğitim alan öğrencilerin de faydalanabileceği önemi bir çalışma ve kaynak kitap olma özelliğine sahip. 

Özellikle TUS sınavına hazırlanan öğrenciler için de önemli bir çalışma kitabı olabilecek bu eseri siz de hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Elbette kategorimizde yer alan tüm kitaplar gibi incelediğiniz bu eser için de sizlere en makul fiyatları sunuyoruz. Aynı zamanda cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak kitabı en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Hemen şimdi siparişinizi tamamlayın. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin