Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Farmakoloji

Farmakoloji

Ürün Kodu: HMK0164 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
54,00 TL
Havale Fiyatı : 52,38 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:392
Kitap ISPN:9786053353379
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Ahmet Ulugöl, Prof. Dr. Ç. Hakan Karadağ, Prof. Dr. Dikmen Dökmeci, Doç. Dr. Özgür Gündüz, Yrd. Doç. Dr. Ruhan Deniz Topuz
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Ahmet Ulugöl, Prof. Dr. Ç. Hakan Karadağ, Prof. Dr. Dikmen Dökmeci, Doç. Dr. Özgür Gündüz, Tard. Doç. Dr. Ruhan Deniz Topuz tarafından hazırlanan Farmakoloji adlı tıp kitabı Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Tek cilt olarak hazırlanan bu eser kuşe kağıda, 2017 yılında basıldı. Toplamda 392 sayfadan oluşan eser sağlık bilimleri fakültesi ve meslek yüksekokulu öğrencilerine yönelik olarak hazırlandı. 

Farklı eğitim kurumlarında da sıklıkla tercih edilen tıp kitapları arasında yer alan bu eser özellikle üniversitelerin tıp fakülteleri öğrencileri için bir ön çalışma kitabı olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Aynı zamanda hızla gözden geçirilebilen bir tekrar kitabı olarak da tercih edilebilen eser kolay okunan ve kolay kavranan bir dille kaleme alındı. 

İlaçlar ve etken maddelerinin yanı sıra yan etkileri konularına da değinen bu eserin veterinerlik, diş hekimliği ve eczacılık alanlarına da hitap ettiğini belirtmek gerekiyor. Ayrıca konuya dair araştırma yapanların faydalanabileceği son derece önemli bir kaynak kitap olma özelliğini de koruyor. Bu önemli eseri siz de mutlaka kitaplığınıza kazandırmalısınız. 

Özellikle öğrencilere yönelik olarak hazırlanması nedeniyle dikkat çeken eser için sizlere en uygun fiyat avantajını sunuyoruz. Bu eser için hızlı ve kolay sipariş vermenin yolu sitemizden geçiyor. Hepsi Medikal avantajlarından ve ayrıcalıklarından faydalanarak hemen şimdi sipariş verebilir ve en hızlı şekilde adresinize ulaştırmamızı kolayca sağlayabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım