Farmadex 2016 Güncel İlaç Rehberi

Farmadex 2016 Güncel İlaç Rehberi

Ürün Kodu: HMK0614 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
64,80 TL
Havale Fiyatı : 62,86 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:2484
Kitap ISPN:9789756266304
Baskı Sayısı:7
Yazar:Farmadex Yayın Kurulu
Adet

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından ilk baskısı 2015 yılında, ikinci baskısı ise 2016 yılında gerçekleştirilen Farmadex-Güncel İlaç Rehberi – 2016 adlı eser en güncel ilaç rehberlerinden biri olarak kabul ediliyor. Tek cilt şeklinde hazırlanan tıp kitabı toplamda 2230 sayfadan oluşuyor. Türkçe olarak hazırlanan bu eserin tüm hekimlerin mutlaka temin etmesi öneriliyor. 

Eserde ATC kodları da yer alıyor. Bu yönüyle de önemli tıp kitapları arasında yer aldığını belirtebiliriz. Aynı zamanda ilaç listesini tanılara göre ayırması, mevcut teşhise göre ilaçların kolaylıkla bulunmasına da olanak tanıyor. Hekimler tanıya göre ilaç bulmanın yanı sıra etken maddesine göre ilaçları bu esere bakarak bulabilir. Çünkü kitapta ilaç listesi etken maddelere göre de belirtiliyor. 

Aynı zamanda farklı bir amaçla aranan ilaç bilgilerinin de kolaylıkla bulunabilmesi için, mevcut ilaç listesi alfabetik sıraya göre de belirtiliyor. İlaçların etken maddeleri ve diğer bilgilerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmayı sağlayan eseri siz de gayet kolay bir şekilde kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. 

Büyük ilgi gören bu eser için sizlere en makul fiyatı sunuyoruz. Aynı zamanda Hepsi Medikal ayrıcalıklarından biri olan cazip ödeme seçeneklerinden de kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal üzerinden aradığınız tüm eserlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kitaplığınızı zenginleştirmek için minimum bütçe ayırmanız yeterli olacak. Kategorimiz içerisinde yer alan diğer eserlere de mutlaka göz atın. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin