Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Estetik Anatomi

Estetik Anatomi

Ürün Kodu: HMK0160 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
24,00 TL
Havale Fiyatı : 23,28 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2013
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:84
Kitap ISPN:9786053350095
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Recep Mesut, Doç. Dr. Ali Yılmaz
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Vücut anatomisinin sanat ile olan ilişkisini irdeleyen çok sayıda eserden biri de Estetik Anatomi adını taşıyor. Prof. Dr. Recep Mesut ve Doç. Dr. Ali Yılmaz tarafından kaleme alınmış olan tıp kitabı Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2013 yılında basıldı. Toplamda 84 sayfadan oluşan eserde çok sayıda görsel yer alıyor. Bu eser birkaç yönüyle benzerlerinden ayrılıyor. 

Bunların ilki anatominin sanatsal bir gözle irdelenirken aynı zamanda tıbbi açıdan da vücut anatomisinin öneminden bahsetmesidir. Bir diğer unsur da farklı bir bakış açısı ile anatominin estetik açıdan ortaya konmasıdır. Bu yönüyle pek çok farklı alanda araştırma yapanlar için de cazip bir eser olan kitap uzun süren bir çalışmasının eseri olarak okurlarıyla buluştu. 

Uluslararası makalelerden de yola çıkarak hazırlanan tıp kitapları arasında yer alan bu eser anatomi kavramına farklı bir vizyon kazandırmayı hedefliyor olması ile de ön plana çıkıyor. Eserde kaynak olarak 32 farklı kitap, 15 lisansüstü tez, 31 ulusal ve uluslararası makale, 81 ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş bildiri kullanıldı. 

Oldukça zengin kaynaklardan hazırlanan eseri siz de sadece tek tıkla temin edebilirsiniz. Bu eseri hemen sepetinize atarak çok kısa sürede size ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri incelediğiniz tüm kitaplar gibi bu eser için de geçerlidir. Hepsi Medikal avantajlarından hemen şimdi siz de faydalanabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.