Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Erişkin Yoğun Bakım Hastalarında Temel Sorunlar ve Hemşirelik Bakımı

Erişkin Yoğun Bakım Hastalarında Temel Sorunlar ve Hemşirelik Bakımı

Ürün Kodu: HMK0159 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
65,00 TL
Havale Fiyatı : 63,05 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:236
Kitap ISPN:9786053350385
Baskı Sayısı:1
Yazar:
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Doç. Dr. Sevim Çelik tarafından kaleme alınmış olan Erişkin Yoğun Bakım Hastalarında Temel Sorunlar ve Hemşirelik Bakımı adlı tıp kitabı Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. 2014 yılında okurlarıyla buluşan bu eser toplamda 236 sayfadan oluşuyor. Özellikle yoğun bakım ünitelerinde görev yapan sağlık çalışanlarının mutlaka okuması gereken eserler arasında yer alan bu kitabı siz de temin etmelisiniz. 

Yetişkin hastaların yoğun bakım ünitelerinde ne gibi sorunlarla karşılaştıklarına farklı bir bakış açısıyla yaklaşan eser hemşirelerin bu sorunlar karşısındaki görevlerini ve yapabileceklerini aktarıyor. En güncel bilgilerle hazırlanan tıp kitapları arasında yer alan eser hemşirelik bakımını da tüm detayları ile ele alıyor. 

Yoğun bakım ünitelerinde hemşirelerin görevlerinin neler olduğu, etik açıdan bu görevlere nasıl yaklaşmaları gerektiği gibi çeşitli bilgiler de bu kitapta bulunuyor. Aynı zamanda yoğun bakım ünitelerinin yaygın sorunları da geniş bir çerçevede ele alınıyor. Sağlık kuruluşlarının hangi düzenlemeleri yapması gerektiği gibi kritik konuların da bu eserde ele alındığını belirtebiliriz. 

Kolay okunan ve kolay kavranan bir dille kaleme alınmış olan bu eseri Hepsi Medikal avantajları eşliğinde temin edebilirsiniz. En uygun fiyat avantajından da istifade ederek hemen sepetinize ekleyebileceğiniz bu eser için uygun ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan pek çok farklı kitabı siz de kütüphanenize kazandırabilirsiniz. Siparişinizi çok kısa sürede tarafınıza ulaştırıyoruz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.