Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Erişkin ve Çocuklarda Solunum Sistemi Enfeksiyonları Temel Başvuru Kitabı

Erişkin ve Çocuklarda Solunum Sistemi Enfeksiyonları Temel Başvuru Kitabı

Ürün Kodu: HMK0158 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
425,00 TL
Havale Fiyatı : 412,25 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:860
Kitap ISPN:9786053350705
Baskı Sayısı:1
Yazar:
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Tevfik Özlü, Prof. Dr. Uğur Özçelik ve Prof. Dr. İftihar Köksal tarafından uzun süren bir çalışmanın ürünü olan Erişkin ve Çocuklarda Solunum Sistemi Enfeksiyonları-Temel Başvuru Kitabı adlı tıp kitabı 2015 yılında basıldı. Nobel Tıp Yayınevi tarafından basılan eser toplamda 860 sayfadan oluşuyor. Solunum yolu enfeksiyonlarının hem çocuklarda hem de erişkinlere nasıl seyrettiği detayları ile aktarılıyor. 

Enfeksiyonların nedenleri ve teşhisinin nasıl konması gerektiği gibi kritik konularda okurları aydınlatan tıp kitapları arasında yer alan bu eserde merak edilen pek çok sorunun yanıtını bulmak mümkün olabiliyor. Halen öldürücü hastalıklar listesinde hangi hastalıkların yer aldığı, bu hastalıkların tedavilerinde en kritik noktaların ne olduğu gibi çeşitli bilgilere de bu eserden ulaşmak mümkün oluyor. 

Solunum enfeksiyonu hastalıklarının vücutta nasıl seyrettiği ve hastalığın geriletilmesi için atılması gereken adımların da bu kıymetli eserde irdelendiğini belirtmeliyiz. En yeni tekniklere de sorgulayıcı bir yaklaşımla ele alan eser pek çok hekimin çarpıcı deneyimlerini de içeriyor. Kitapta mercek altına alınan tüm konular özet değil, detaylı bir şekilde inceleniyor. 

Siz de bu önemli eser için hemen şimdi siparişinizi bize iletebilirsiniz. Medikal ürün ve cihazlarla birlikte tıp alanında yazılmış tüm eserleri de Hepsi Medikal ayrıcalıkları sayesinde kolayca temin edebilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu eserler için minimum fiyatla ödeme yapma keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Siparişinizi kısa sürede adresinize ulaştırdığımızı belirtmek isteriz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.