Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Epilepsi: Genişletilmiş İkinci Baskı

Epilepsi: Genişletilmiş İkinci Baskı

Ürün Kodu: HMK0155 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
380,00 TL
Havale Fiyatı : 368,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2018
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:984
Kitap ISPN:9786053353768
Baskı Sayısı:2
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören Epilepsi adlı eser kısa bir sürede tükendi. Bu nedenle Epilepsi - Genişletilmiş 2.Baskı olarak eser yeniden okurlarıyla buluştu. Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2018 yılında baskısı gerçekleştirilen tıp kitabı Prof. Dr. S. Naz Yeni, Prof. Dr. İbrahim Hakkı Bora ve Prof. Dr. Candan Gürses tarafından kaleme alındı. 

Bu eser son 10 yılda epilepsi alanında yaşanan gelişmeler ışığında yeniden düzenlendi. Elbette bu süreçte ortaya çıkan yeni ilaçlara da değiniliyor. Her yönüyle epilepsi hastalığını mercek altına alan tıp kitapları arasında yer alan bu eserde hastalığın nedenleri ve ne şekilde ortaya çıktığı gibi çeşitli konular da ele alınıyor. 

Aynı zamanda çeşitli görsel öğeler de bu esere kazandırıldı. Çekilmiş gerçek fotoğraflar, çeşitli çizimler ve EEG sonuçlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiği gibi konuları da bu eserde bulmak mümkün oluyor. Son 10 yıl içerisinde ne gibi gelişmelerin yaşandığını merak edenler için de bu eserin oldukça faydalı bir kitap olduğunu belirtmeliyiz. 

Özellikle hekimlerin ve konuya dair araştırma yapanların faydalanabileceği bu eseri sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz. Bu sayede hem uygun fiyat hem de cazip ödeme seçeneklerinden kolaylıkla istifade etmiş olacaksınız. Bu kitabı siparişinizi tamamlamanız halinde çok kısa bir sürede adresinize ulaştırıyoruz. Hemen şimdi bu önemli eser için siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.