Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Epidemiyoloji’de Yöntembilim ve Sayısal Değerlendirme

Epidemiyoloji’de Yöntembilim ve Sayısal Değerlendirme

Ürün Kodu: HMK0153 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:312
Kitap ISPN:9786053353089
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Mustafa Ş. Şenocak, Yrd. Doç. Dr. Alev Bakır
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Mustafa Ş. Şenocak ve Yrd. Doç. Dr. Alev Bakır tarafından uzun süren bir çalışmasın neticesinde kaleme alınan Epidemiyolojide Yöntembilim ve Sayısal Değerlendirme adlı tıp kitabı okurlarıyla 2017 yılında buluştu. Toplamda 312 sayfadan oluşan eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. 1. Sınıf hamur kağıda baskısı gerçekleştirilen eser çeşitli çizimler ve görsel öğeler de içeriyor. 

Bu yönüyle ele alınan konuların daha detaylı ve kolay şekilde anlaşılmasını dağlayan tıp kitapları arasında yer alan eseri kolayca sepetinize atabilirsiniz. Bu eser Türkiye’de oldukça ayrıntılı bir şekilde yazılmış olan ilk epidemiyolojik-biyoistatistik kitabı olması ile de dikkat çekiyor. 

Eser halk sağlığı ve epidemiyoloji alanındaki bazı eksiklikleri gideriyor olmasıyla da beğeni alırken aynı zamanda mevcut bilgi eksikliklerine güncelleme de getiriyor. Bu açıdan konuyla ilgili olan araştırmacıların da mutlaka okuması gereken eserler arasında yer aldığını belirtmeliyiz. Eserin aynı zamanda bir ders kitabı niteliği taşıdığına da vurgu yapmak gerekiyor. Çünkü son derece faydalı olan tüm bilgiler sadece tek bir eserde okurlara aktarılıyor. 

Bu önemli kitaba hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kitabı sepetinize atarak en kısa sürede size ulaştırmamız olacak. Bu sayede kitaplığınıza bu önemli eseri kazandırmakla birlikte konuya dair tüm bilgi eksikliklerini de gidermiş olacaksınız. Hemen şimdi bu faydalı kitap için siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım