Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyolojisi

Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyolojisi

Ürün Kodu: HMK0151 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
1.080,00 TL
Havale Fiyatı : 1.047,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:2384
Kitap ISPN:9786053352655
Baskı Sayısı:4
Yazar:
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Ayşe Willke Topçu, Prof. Dr. Güner Söyletir ve Prof. Dr. Mehmet Doğanay tarafından kaleme alınan Enfeksiyon Hastalıkları Ve Mikrobiyoloji C 1-2 adlı eser 2017 yılında Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. Renkli kuşe kağıda baskısı gerçekleştirilen tıp kitabı 2384 sayfadan oluşuyor. İlk baskısı “Enfeksiyon Hastalıkları” adı ile 1996 yılında gerçekleştirilen eser büyük ilgi gördü. 

Eser toplamda 2 cilt, 30 bölüm ve 208 alt bölümden oluşuyor. Zengin bir bilgi kaynağı sunan tıp kitapları arasında yer alan eserin ilk cildinde sistemlere göre enfeksiyon hastalıkları geniş kapsamlı bir çerçevede ele alınıyor. Hastalıkların nedenleri, tedavileri, semptomlar ve tetkikler hakkında ayrıntılı bilgiler bu bölümde okurlara aktarılıyor. 

Eserin ikinci cildinde ise bu hastalıkların etiyolojisi ele alınıyor. Söz konusu hastalıklara neden olan mikroorganizmalar ve bu mikroorganizmaların yapısına dair son derece önemli bilgiler bu bölümde mercek altına alınıyor. Kitabın son baskısında son yıllarda ortaya çıkan yeni enfeksiyon hastalıkları da bulunuyor. 

Tıp fakültesi öğrencileri için de faydalı bilgilerin yer aldığı bu eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. Güncellenen baskısı ile eser gayet makul fiyat avantajına da sahiptir. Bu eseri Hepsi Medikal ayrıcalıklarından faydalanarak kolayca satın alabilir ve kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. Tıp kitapları kategorimizde yer alan diğer eserlere de mutlaka göz atın. Kütüphanenizi zenginleştirmeniz için aradığınız tüm eserler burada!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım