Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Ebeler İçin Yenidoğan Sağlığı ve Hastalıkları

Ebeler İçin Yenidoğan Sağlığı ve Hastalıkları

Ürün Kodu: HMK0137 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
80,00 TL
Havale Fiyatı : 77,60 TL
Yayın Evi:Anadolu Nobel tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:680
Kitap ISPN:9786058392830
Baskı Sayısı:1
Yazar:Doç. Dr. Rabia Ekti Genç, Yard. Doç. Dr. Hava Özkan
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Ebelerin mutlaka faydalanması gereken eserlerden biri olan Ebeler İçin Yenidoğan Sağlığı ve Hastalıkları adlı kitap Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2016 yılında basıldı. Tek cilt olarak basılan tıp kitabı toplamda 680 sayfadan oluşuyor. Doç. Dr. Rabia Ekti Genç ve Yard. Doç. Dr. Hava Özkan tarafından kaleme alınan bu eserde son derece faydalı ve önemli bilgiler bulunuyor.

Kitap yenidoğan bebeklerin sağlığını ve bakımını her yönüyle ele alan tıp kitapları arasında yer alıyor. Bebeklerin doğumdan hemen sonra nasıl bir bakıma ihtiyaçlarının olduğu ve özellikle doğum esnasında yaşanabilecek olası sorunlar bu kitapta detayları ile birlikte irdeleniyor. Tüm ebelerin ve hemşirelerin mutlaka okuması gereken bir kitap olma özelliği ile de ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda bu eserde yenidoğan bebeklerin yaşayabildiği hastalıklar da aktarılıyor. Bu hastalıkların yaygın olanları ve belirtileri ile tedavilerinin nasıl yapıldığı gibi merak edilen pek çok soruya yanıt bulmak için de bu eseri okuyabilirsiniz. Sadece bebeklerin bakımı değil hastalıkları hakkında da bilgi almak isteyenlerin mutlaka okuması gereken eserler arasında yer alıyor.

Bu önemli kitabı sizlere minimum fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Gayet makul olan fiyatlara eşlik eden cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanarak kitabı sepetinize atabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi tamamlayabilir ve bu eseri en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlarından mutlaka faydalanın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.