Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Düşük Dereceli Gliomalar ve Tedavileri

Düşük Dereceli Gliomalar ve Tedavileri

Ürün Kodu: HMK0136 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
180,00 TL
Havale Fiyatı : 174,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:Dr. Emin Özyurt
Sayfa Sayısı:284
Kitap ISPN:9786053351733
Baskı Sayısı:1
Yazar:
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

2015 yılında, tek cilt olarak basılan Düşük Dereceli Gliomalar ve Tedavileri adlı kitap 284 sayfadan oluşuyor. Nobel Tıp Yayınevi tarafından baskısı yapılan tıp kitabı Dr. Emin Özyurt tarafından yazıldı. Düşük dereceli glial tümörlerin tanısı ve tedavileri ile ilgili süren tartışmaların da ele alındığı eser bu alanda hizmet veren tüm sağlık görevlileri tarafından okunmalıdır.

Özellikle tanı ve tedavi ile ilgili en deneyimli kliniklerin bilgi birikimlerinin harmanlanması ile kaleme alınmış olması, bu eserin son derece önemli olan tıp kitapları arasında değerlendirilmesini sağlıyor. Tanı konmasının ardından tümörlerin vücuttan çıkarılmasını da ele alan eser cerrahi müdahale esnasında olabilecekler ve sık yaşanan durumları da okurlarla paylaşıyor.

Tümörlerin çıkarılması ameliyatının öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri ele alan eserde 12 farklı bölüm bulunuyor. Düşük dereceli tümörlerle ilgili anatomi, radyoloji, tümör benzeri lezyonlar, seyir ve prognoz, nöro psikolojik değerlendirme, anestezi, cerrahi tedavi, patoloji, radyoterapi, kemoterapi, kök hücre ve glial tümörlerde moleküler mekanizmalar kitapta yer alan bölümlerdir.

Bu alanda hizmet veren tüm sağlık çalışanlarının mutlaka okuması önerilen tıp kitabını tek tıkla sepetinize atabilirsiniz. Sizlere kategorimiz içerisinde yer alan tüm eserler için en uygun fiyat avantajını sunuyoruz. Minimum fiyatlara eşlik eden cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajlı alışveriş imkanından hemen de siz de yararlanın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.