Dünden Bugünlere Benim Tıbbiyem ve Üniversitem

Dünden Bugünlere Benim Tıbbiyem ve Üniversitem

Ürün Kodu: HMK0135 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
43,20 TL
Havale Fiyatı : 41,90 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:598
Kitap ISPN:9786053350347
Baskı Sayısı:1
Yazar:H. Macit Üzel

Bu ürünü sadece doktor, eczane, sağlık çalışanı ve kurumsal üyeler üye girişi yaparak satın alabilir.
Üye olmak için tıklayınız.

Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı 2014 yılında gerçekleştirilen Dünden Bugünlere Benim Tıbbiyem adlı kitap tek cilt olarak basıldı ve toplamda 598 sayfadan oluşuyor. Mutlaka okunması gereken bir tıp kitabı olarak değerlendirilen bu eser özellikle tıp fakültesi öğrencilerine ve araştırma görevlilerine tavsiye ediliyor. H. Macit Üzel tarafından yazılan bu eser yazarın öğrencilik dönemi anılarına da yer veriyor.

Osmanlı döneminde ve Cumhuriyet döneminde tıp alanında yaşanan gelişmeler ve dünyada ne gibi olayların meydana geldiğini de aktaran tıp kitapları arasında yer alan bu eser keyifle okunabilecek kitaplardan biridir. Tıp alanında geçmişten gelen ve günümüzde halen devam eden sorunlar da bu eserde irdeleniyor.

Özellikle üniversitelerin ve verilen eğimin irdelendiği bu itapta üniversite yasalarına da değiniliyor. Tıp dallarının tarihini aktaran ve kökü Orta Asya’ya kadar uzanan bazı branşlar hakkında bilgi veren bu eser her yönüyle tıp alanını geniş bir çerçevede incelemek isteyenler için oldukça idealdir. Aynı zamanda bu alanda araştırma yapanların da faydalanabilecek mühim bir kaynak kitap olma özelliğini taşıyor.

İncelediğiniz bu eseri sizlere en uygun fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Hemen şimdi bu eseri kitaplığınıza kazandırmak için sepetinize atabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenizi cazip ödeme kolaylıklarından faydalanarak yapabilir ve bu önemli eseri kısa zamanda adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Bu önemli eser için hemen siparişinizi oluşturun.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin