Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dişi Üreme Sistemi Atlası

Dişi Üreme Sistemi Atlası

Ürün Kodu: HMK0128 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2007
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:238
Kitap ISPN:9789754205541
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Erdoğan Gürsoy, Yrd. Doç. Dr. Kemal Ergin
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Aylarca süren bir çalışmanın ürünü olan Dişi Üreme Atlası adlı eserin editörlüğünü Prof. Dr. Erdoğan Gürsoy ve Yrd. Doç. Dr. Kemal Ergin üstlendi. 2007 yılında basılan tıp kitabı toplamda 236 sayfadan oluşuyor. Hekimlerin yanı sıra yüksek lisans yapanların ve akademisyenlerin de faydalanabileceği bu önemli kitap çok sayıda görsel öğe ile zenginleştirildi.

Görsel açıdan konuların daha iyi kavranmasına olanak tanıyan tıp kitapları arasında yer alan bu eserde ışık mikroskobu, elektron mikroskopu, scanning EM görüntüleri de dahil olmak üzere 202 şekil yer alıyor. Aynı zamanda eserde 19 adet çizim, 8 tane prenatal ve 33 tane de IVF görüntüsü içeren toplam 262 görüntü de yer alıyor. Görsel açıdan son derece zengin olması eseri daha anlaşılır kılıyor.

Okuyucu dostu bir formatta kaleme alınan bu kitap dişi üreme sistemini her yönüyle inceliyor. Başlangıçtan erişkin olana dek süren etapları da aktaran bir kitaptır. Aynı zamanda günümüz dünyasında gelişen teknolojinin sağlık alanına yansımalarını da içeriyor olması dikkatlerden kaçmıyor.

Yüksek çözünürlükte görüntülerin yer aldığı eser bir başucu atlası olma özelliği ile de ön plana çıkıyor. Hepsi Medikal avantajlarından ve uygun fiyat şansından faydalanarak bu önemli atlası kolayca kitaplığınıza kazandırabilirsiniz. En yeni tıp kitabı çeşitlerini sitemizden hemen temin edebilir ve kitaplığınıza bu yeni eserleri de kazandırabilirsiniz. Sana tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal’de kalın!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım