Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Diş Hekimliği Öğrencileri için Mikrobiyolojinin Esasları

Diş Hekimliği Öğrencileri için Mikrobiyolojinin Esasları

Ürün Kodu: HMK0127 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
80,00 TL
Havale Fiyatı : 77,60 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2013
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Özdem Anğ,
Sayfa Sayısı:316
Kitap ISPN:9789754209518
Baskı Sayısı:1
Yazar:Smith, MacFarlane
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

J. Bagg, T. W. Macfarlane, I. R. Poxton ve A. J. Smith tarafından yazılan Diş Hekimliği Öğrencileri İçin Mikrobiyoloji adlı eserin çeviri editörlüğünü Prof. Dr. Özlem Anğ ve Doç. Dr. Zeki Yumuk üstlendi. 2013 yılına basımı gerçekleştirilen tıp kitabı toplamda 316 sayfadan oluşuyor. Kitapta son 30 yıl içerisinde mikrobiyoloji alanında meydana gelen gelişmeler de aktarılıyor.

Eserde aynı zamanda tıp terimlerini ve diş hekimliği terimlerini kapsayan bir sözlük de bulunuyor. Kitap için özel olarak hazırlanan ve esere ilave edilen bu sözlük konuların çok daha detaylı bir şekilde öğrenilebilmesi için kavramları aktarıyor. Diş hekimliğine dair önemli bilgilerin anlatıldığı tıp kitapları arasında yer alan eser pratisyen diş hekimleri için de önemli bir kaynak kitap olma özelliğini taşıyor.

Diş hekimliği bölümlerinde ders kitabı olarak da okutulabilen bu eserde çeşitli görsel öğeler de yer alıyor. Bu sayede aktarılan konuların daha net bir şekilde kavranması da kolaylaşıyor. Bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için de ideal bir eser olma özelliğini koruyor.

İncelediğiniz bu eser için de sizlere gayet makul fiyatlar sunuyoruz. Bu sayede beğendiğiniz ve faydalanmak istediğiniz tüm eserlere kolayca sahip olmanıza olanak tanıyoruz. Kütüphanenizi zenginleştirmeniz için yapmanız gereken sadece beğendiğiniz tüm eserleri sepetinize eklemeniz olacak. Kazançlı bir alışveriş ile bu kitaplara kolayca sahip olabilirsiniz. Hepsi Medikal size yeter!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.