Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Diş Hekimliği Anatomi Atlası

Diş Hekimliği Anatomi Atlası

Ürün Kodu: HMK0126 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
210,00 TL
Havale Fiyatı : 203,70 TL
Yayın Evi:Atlas
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:516
Kitap ISPN:9789752480001
Baskı Sayısı:2
Yazar:Prof. Dr. Mustafa Büyükmumcu
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Editörlüğü Eric. W. Baker tarafından yapılan Diş Hekimliği Anatomi Atlası adlı eser 2017 yılında basıldı. Çeviri editörlüğü Prof. Dr. Mustafa Büyükmumcu tarafından yapılan tıp kitabı toplamda 516 sayfadan oluşuyor. Kitabın yeni baskısı çok daha zengin görsel öğelerle donatılmış durumda. Bu yeni baskıda 400 yeni resim ve aynı zamanda 60 yeni tablo da bulunuyor.

Diş hekimliği alanında hizmet verenlerin mutlaka temin etmesi önerilen tıp kitapları arasında yer alan eserde toplamda 1600 resim yer alıyor. Diş hekimliğinin her yönüyle çeşitli görsel öğelerle aktarıldığı kitap diş hekimleri kadar tıp fakültesi öğrencileri için de son drece faydalı bir eserdir. Kitapta insan yüzü topografik ve anatomik ilişki çerçevesinde aktarılıyor.

Kitabın baskısında, özellikle iskelet şablonlarında CT scan kullanıldı. Ayrıca fasial bölgesinin iç katmanları ise MRI ile resmedildiğinden çok net bir görünüm sergiliyor. Atlasta kan damarları, sinirlerin yapıları ve birbirleri ile olan ilişkileri detaylı bir şekilde paylaşılıyor. Çene cerrahları da bu önemli eserden faydalanabilir.

Detaylı illüstrasyonların yer aldığı bu eser mutlaka diş hekimlerinin tamamı tarafından edinilmelidir. Sizlere bu eseri en uygun fiyat avantajı eşliğinde sunuyoruz. Öğrencilik döneminde fazlasıyla yararlanılabilecek olan bu eseri hemen sepetinize atabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilir ve meslek hayatınızda da kullanabilirsiniz. Cazip ödeme seçeneklerimizin olduğunu hatırlatır ve hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişinizi hemen ulaştıracağımızı bilmenizi isteriz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım