Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğuyla (DEHB) Nasıl Başa Çıkabilirim?

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğuyla (DEHB) Nasıl Başa Çıkabilirim?

Ürün Kodu: HMK0125 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
24,00 TL
Havale Fiyatı : 23,28 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2015
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:64
Kitap ISPN:9786053350408
Baskı Sayısı:1
Yazar:Uzm. Dr. Yusuf Yasin Gümüş
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

2015 yılında basımı Nobel Tıp Yayınevi tarafından gerçekleştirilen Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğuyla (Dehb) Nasıl Başa Çıkabilirim adlı eser 64 sayfadan oluşuyor. Bu eser hem anne babaların hem de eğitimcilerin faydalanabileceği bir tıp kitabı olma özelliğini taşıyor. Çünkü DEHB ile mücadele noktasında yol gösterici bilgiler içeriyor.

Bu sorunu yaşayan çocuklarla yaşayanların ya da bu çocuklara eğitim verenlerin karşılaştığı çeşitli zorluklara da değinen eserde bu zorlukların nasıl aşılabileceği bilgisine de yer veriliyor. Bu noktada yardımcı kaynak tıp kitapları kategorisinde değerlendirilen eserlerden biridir. Özellikle ailelerin ne yapmaları gerektiği konusunda çaresiz hissetmelerini önleyen, neler yapabileceklerini aktaran eserde önemli uyarılar da yer alıyor.

Her şeyden önce nelerin bilinmesi ve nelerin uygulanması gerektiğini aktaran kitabın sıkılmadan okunabilmesi için kısa olarak hazırlandığı da özellikle belirtiliyor. Kolay anlaşılan ve kolay kavranan bir formatta kaleme alınmış olan eser okuyucu dostu olmasıyla tüm aileler ve eğitimciler tarafından keyifle okunabilir. Her 10 çocuktan birinde görülen bu sorunun nedenlerine dair bilgiler de eserde okurlarla paylaşılıyor.

İncelediğiniz bu kitap için hemen sipariş verebilirsiniz. Kitabı sepetinize atabilir ve en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Bu kitap için size en cazip fiyatı sunuyor ve beğendiğiniz diğer eserleri de sepetinize eklemenize olanak tanıyoruz. Hemen şimdi tıp kitapları kategorimizde yer alan eserlere göz atarak kitaplığınızı zenginleştirin!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım