Hepsi Medikal'e Hogeldiniz Trkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dermatolojik Tedavi El Kitabı

Dermatolojik Tedavi El Kitabı

Ürün Kodu: HMK0123 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
35,00 TL
Havale Fiyatı : 33,95 TL
Yayın Evi:Nobel & Güneş Kitap Basım
Yayın Tarihi:2008
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Tayyar Cantürk Dr. Esra Pancar Yüksel,
Sayfa Sayısı:418
Kitap ISPN:9789756466216
Baskı Sayısı:1
Yazar:Francisco A.Kerdel
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Tayyar Cantürk ve Dr. Esra Pancar Yüksel tarafından yazılmış olan Dermatolojik Tedavi El Kitabı adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından 2008 yılında basıldı. Konuların 418 sayfada aktarıldığı tıp kitabı dermatoloji alanında genel bilgiler ve tedavi yöntemlerinin aktarıldığı bir eserdir. Özellikle yaygın cilt hastalıkları hakkında kitaptan detaylı bilgi edinilebilir.

Bir tedavi el kitabı olmasının yanı sıra bir ilaç rehberi olarak da değerlendirilebilecek olan kitap, tedaviye uygun olan ilaca daha kolay ulaşmayı sağlayabiliyor. Bu yönüyle de ideal ilacı bulma kolaylığı sunan tıp kitapları arasında yer alıyor. Eseri farklı kılan özelliklerden biri de çapraz referans ile kaleme alınmış olmasıdır. İlaçlar için hastalıklar ve hastalıklar için ilaçlar rehberi sunar.

Aynı zamanda ilaçların yan etkileri hakkında da okurları bilgilendiriyor olması da dermatoloji alanında hizmet veren hekimler için bu eseri önemli kılıyor. Kitapta 100’den fazla ilaç alfabetik olarak listelendiği için herhangi bir ilaç hakkında bilgi almak da epey kolaylaşıyor. Kitapta yeni üretilen bazı ilaçlara dair bilgiler de yer alıyor.

Her gün ihtiyaç duyulabilecek önemli bir kaynak kitap özelliğinde olan bu eseri kolayca sepetinize atabilirsiniz. Cazip fiyat avantajı ve aynı zamanda sizlere çeşitli ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Bu avantajlar eşliğinde meslek hayatınızı kolaylaştıracak pek çok önemli tıp kitabını kolayca satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz kitapları size kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.