Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Dermatolojide Tedavi

Dermatolojide Tedavi

Ürün Kodu: HMK0122 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
420,00 TL
Havale Fiyatı : 407,40 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2010
Çeviri Editörü:
Sayfa Sayısı:1066
Kitap ISPN:9789759567675
Baskı Sayısı:1
Yazar:Yalçın Tüzün, Server Serdaroğlu, Cengizhan Erdem, Metin Özpoyraz, Meltem Önder, Serap Öztürkcan
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Prof. Dr. Yalçın Tüzün, Prof. Dr. Server Serdaroğlu, Prof. Dr. Cengizhan Erdem, Prof. Dr. Metin Özpoyraz, Prof. Dr. Meltem Önder ve Prof. Dr. Serap Öztürkcan gibi geniş bir editör kadrosu tarafından hazırlanan Dermatolojide Tedavi adlı eser Nobel Tıp Yayınevi tarafından basıldı. 2010 yılında basımı gerçekleştirilen tıp kitabı 1065 sayfadan oluşuyor.

Dermatolojide tedaviye yönelik olarak bir kaynak eksikliği olduğundan yola çıkılarak hazırlanan kitap, hastalıklar ve en güncel tedavi tekniklerinin detayları ile aktarıldığı bir eser olma özelliğine sahip. Bu yönüyle baş ucu tıp kitapları kategorisinde değerlendirilebilecek olan bu eserde çeşitli cilt hastalıkları ve bu hastalıkların tanısına dair bilgiler de yer alıyor.

Aynı zamanda 225 klinik fotoğraf ve 8 grafik de barındıran bu kitapta görsel öğelerle ele alınan konuların anlaşılması da kolaylaştırılıyor. Toplamda 113 uzman hekimin katkıları ile ortaya çıkarılan bu önemli kitap dermatoloji alanında hizmet veren hekimlerin mutlaka okuması gereken kitaplar arasında yer alıyor. eserde tam 222 cilt hastalığı her yönüyle irdeleniyor.

14 ilaç grubu ve beraberinde 11 tedavi yöntemi de kitapta okurlara açıklanıyor. Bu önemli eseri sadece tek tıkla sepetinize atabilir ve en kısa zamanda adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Sizlere bu kitabı cazip fiyat ve uygun ödeme kolaylıkları eşliğinde satın alma imkanı sunuyoruz. Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım